300519Zhejiang Xinguang Pharmaceutical Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $332,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元890,01 Mn | 元909,78 Mn | 元930,41 Mn | 元957,76 Mn | 元932,40 Mn | 元890,79 Mn | 元861,13 Mn | 元822,50 Mn | 元775,05 Mn | 元700,95 Mn | 元362,87 Mn | 元303,10 Mn | 元246,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元311,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元47,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元836,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元1,00 Mn | 元1,00 Mn | 元3,00 Mn |
| Net Borç† | -元711,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元262,96 Mn | 元265,89 Mn | 元268,78 Mn | 元348,32 Mn | 元317,85 Mn | 元280,10 Mn | 元288,43 Mn | 元273,71 Mn | 元307,22 Mn | 元309,89 Mn | 元307,17 Mn | 元288,08 Mn | 元264,55 Mn |
| Brüt Kâr | 元96,18 Mn | 元84,33 Mn | 元105,04 Mn | 元175,11 Mn | 元173,07 Mn | 元150,93 Mn | 元154,30 Mn | 元147,13 Mn | 元182,13 Mn | 元199,01 Mn | 元199,36 Mn | 元179,78 Mn | 元143,57 Mn |
| FAVÖK | 元61,20 Mn | 元46,97 Mn | 元63,64 Mn | 元124,94 Mn | 元121,58 Mn | 元104,21 Mn | 元102,27 Mn | 元93,99 Mn | 元119,75 Mn | 元142,44 Mn | 元135,28 Mn | 元119,31 Mn | 元83,10 Mn |
| Net Kâr | 元54,21 Mn | 元50,39 Mn | 元64,36 Mn | 元108,82 Mn | 元114,28 Mn | 元98,98 Mn | 元93,90 Mn | 元88,00 Mn | 元106,16 Mn | 元118,96 Mn | 元118,78 Mn | 元105,65 Mn | 元72,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,34 | 0,31 | 0,40 | 0,68 | 0,71 | 0,62 | 0,59 | 0,55 | 0,66 | 0,75 | 0,74 | 0,66 | 0,46 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元11,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元71,39 Mn | 元53,37 Mn | 元41,60 Mn | 元114,33 Mn | 元134,42 Mn | 元109,31 Mn | 元86,46 Mn | 元79,82 Mn | 元97,91 Mn | 元99,62 Mn | 元112,81 Mn | 元80,79 Mn | 元50,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,3% | 1,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,29 | 0,29 | 0,36 | 0,34 | 0,31 | 0,33 | 0,33 | 0,40 | 0,44 | 0,85 | 0,95 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,31 | 0,32 | 0,32 | 0,42 | 0,38 | 0,33 | 0,34 | 0,33 | 0,37 | 0,37 | 0,37 | 0,34 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,6% | 31,7% | 39,1% | 50,3% | 54,4% | 53,9% | 53,5% | 53,8% | 59,3% | 64,2% | 64,9% | 62,4% | 54,3% |
| FAVÖK Marjı | 23,3% | 17,7% | 23,7% | 35,9% | 38,2% | 37,2% | 35,5% | 34,3% | 39,0% | 46,0% | 44,0% | 41,4% | 31,4% |
| Net Kâr Marjı | 20,6% | 19,0% | 23,9% | 31,2% | 36,0% | 35,3% | 32,6% | 32,1% | 34,6% | 38,4% | 38,7% | 36,7% | 27,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 27,1% | 20,1% | 15,5% | 32,8% | 42,3% | 39,0% | 30,0% | 29,2% | 31,9% | 32,1% | 36,7% | 28,0% | 19,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |