300529Jafron Biomedical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,78 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,41 Mr | 元5,38 Mr | 元5,54 Mr | 元5,42 Mr | 元4,81 Mr | 元3,23 Mr | 元2,49 Mr | 元2,06 Mr | 元1,70 Mr | 元1,30 Mr | 元688,67 Mn | 元539,01 Mn | 元461,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,36 Mr | 元1,53 Mr | 元1,84 Mr | 元1,31 Mr | 元941,31 Mn | 元30,24 Mn | 元59,65 Mn | 元107,17 Mn | 元137,40 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元1,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元1,99 Mr | 元2,65 Mr | 元1,90 Mr | 元2,46 Mr | 元2,64 Mr | 元1,93 Mr | 元1,41 Mr | 元1,00 Mr | 元705,99 Mn | 元534,76 Mn | 元499,83 Mn | 元364,58 Mn | 元298,33 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,49 Mr | 元2,07 Mr | 元1,45 Mr | 元1,98 Mr | 元2,21 Mr | 元1,62 Mr | 元1,20 Mr | 元835,89 Mn | 元585,51 Mn | 元441,09 Mn | 元416,91 Mn | 元305,50 Mn | 元247,79 Mn |
| FAVÖK | 元845,53 Mn | 元1,14 Mr | 元591,89 Mn | 元1,01 Mr | 元1,38 Mr | 元1,00 Mr | 元635,43 Mn | 元431,26 Mn | 元303,13 Mn | 元242,60 Mn | 元236,69 Mn | 元173,51 Mn | 元143,26 Mn |
| Net Kâr | 元532,82 Mn | 元820,20 Mn | 元436,49 Mn | 元889,56 Mn | 元1,20 Mr | 元875,24 Mn | 元570,82 Mn | 元401,98 Mn | 元284,41 Mn | 元202,12 Mn | 元200,44 Mn | 元160,05 Mn | 元126,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,69 | 1,08 | 0,56 | 1,12 | 1,49 | 1,08 | 0,72 | 0,51 | 0,36 | 0,27 | 2,56 | 2,04 | 1,62 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元162,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元602,10 Mn | 元857,94 Mn | 元675,98 Mn | 元429,62 Mn | 元749,65 Mn | 元615,57 Mn | 元397,42 Mn | 元249,23 Mn | 元156,79 Mn | 元152,02 Mn | 元145,10 Mn | 元74,13 Mn | 元70,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元172,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,2% | 28,4% | 33,3% | 24,2% | 19,6% | 0,9% | 2,4% | 5,2% | 8,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,49 | 0,34 | 0,46 | 0,55 | 0,60 | 0,57 | 0,49 | 0,41 | 0,41 | 0,73 | 0,68 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,57 | 0,76 | 0,55 | 0,71 | 0,76 | 0,56 | 0,41 | 0,29 | 0,20 | 0,15 | 0,14 | 0,11 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 75,1% | 78,0% | 76,4% | 80,5% | 83,6% | 84,2% | 85,0% | 83,6% | 82,9% | 82,5% | 83,4% | 83,8% | 83,1% |
| FAVÖK Marjı | 42,6% | 43,1% | 31,1% | 40,9% | 52,3% | 52,0% | 44,9% | 43,1% | 42,9% | 45,4% | 47,4% | 47,6% | 48,0% |
| Net Kâr Marjı | 26,8% | 31,0% | 23,0% | 36,1% | 45,3% | 45,4% | 40,4% | 40,2% | 40,3% | 37,8% | 40,1% | 43,9% | 42,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 30,3% | 32,4% | 35,6% | 17,4% | 28,4% | 31,9% | 28,1% | 24,9% | 22,2% | 28,4% | 29,0% | 20,3% | 23,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |