300539Ningbo Henghe Precision Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $718,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,71 Mr | 元1,19 Mr | 元1,12 Mr | 元1,14 Mr | 元1,10 Mr | 元1,06 Mr | 元1,00 Mr | 元954,46 Mn | 元757,05 Mn | 元519,97 Mn | 元445,38 Mn | 元422,99 Mn | 元399,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元104,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元519,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元236,39 Mn | 元382,13 Mn | 元375,64 Mn | 元383,72 Mn | 元378,66 Mn | 元349,58 Mn | 元320,11 Mn | 元415,83 Mn | 元255,22 Mn | 元76,79 Mn | 元161,79 Mn | 元164,03 Mn | 元146,48 Mn |
| Net Borç† | -元73,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元959,91 Mn | 元748,38 Mn | 元670,34 Mn | 元665,90 Mn | 元693,90 Mn | 元575,71 Mn | 元550,90 Mn | 元549,23 Mn | 元489,92 Mn | 元395,02 Mn | 元371,54 Mn | 元373,43 Mn | 元401,20 Mn |
| Brüt Kâr | 元180,83 Mn | 元150,51 Mn | 元121,76 Mn | 元123,84 Mn | 元110,93 Mn | 元98,66 Mn | 元98,60 Mn | 元95,08 Mn | 元111,34 Mn | 元86,84 Mn | 元70,41 Mn | 元71,00 Mn | 元82,56 Mn |
| FAVÖK | 元145,41 Mn | 元123,69 Mn | 元107,13 Mn | 元97,28 Mn | 元93,89 Mn | 元79,51 Mn | 元62,05 Mn | 元53,42 Mn | 元68,13 Mn | 元62,62 Mn | 元38,40 Mn | 元35,15 Mn | 元45,82 Mn |
| Net Kâr | 元52,76 Mn | 元38,00 Mn | 元33,87 Mn | 元27,95 Mn | 元22,06 Mn | 元14,51 Mn | 元9,76 Mn | 元10,12 Mn | 元31,47 Mn | 元37,54 Mn | 元26,55 Mn | 元21,99 Mn | 元28,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,17 | 0,15 | 0,13 | 0,10 | 0,07 | 0,04 | 0,05 | 0,15 | 0,18 | 0,13 | 0,10 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元44,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元44,17 Mn | -元64,13 Mn | 元65,94 Mn | 元13,44 Mn | 元12,56 Mn | 元30,82 Mn | -元24,68 Mn | -元152,29 Mn | -元83,61 Mn | -元823.920 | 元3,72 Mn | -元9,23 Mn | -元60,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元131,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,8% | 32,1% | 33,5% | 33,8% | 34,4% | 33,0% | 31,9% | 43,6% | 33,7% | 14,8% | 36,3% | 38,8% | 36,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,63 | 0,60 | 0,59 | 0,63 | 0,54 | 0,55 | 0,58 | 0,65 | 0,76 | 0,83 | 0,88 | 1,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,81 | 0,63 | 0,57 | 0,56 | 0,59 | 0,49 | 0,47 | 0,46 | 0,41 | 0,33 | 0,31 | 0,32 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,8% | 20,1% | 18,2% | 18,6% | 16,0% | 17,1% | 17,9% | 17,3% | 22,7% | 22,0% | 19,0% | 19,0% | 20,6% |
| FAVÖK Marjı | 15,1% | 16,5% | 16,0% | 14,6% | 13,5% | 13,8% | 11,3% | 9,7% | 13,9% | 15,9% | 10,3% | 9,4% | 11,4% |
| Net Kâr Marjı | 5,5% | 5,1% | 5,1% | 4,2% | 3,2% | 2,5% | 1,8% | 1,8% | 6,4% | 9,5% | 7,1% | 5,9% | 7,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,6% | -8,6% | 9,8% | 2,0% | 1,8% | 5,4% | -4,5% | -27,7% | -17,1% | -0,2% | 1,0% | -2,5% | -15,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |