300553Hangzhou Jizhi Mechatronic Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,14 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,39 Mr | 元1,39 Mr | 元1,06 Mr | 元905,13 Mn | 元542,00 Mn | 元428,06 Mn | 元371,89 Mn | 元363,92 Mn | 元355,32 Mn | 元339,83 Mn | 元180,49 Mn | 元163,06 Mn | 元146,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元258,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元540,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元843,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元348,93 Mn | 元428,92 Mn | 元177,86 Mn | 元72,40 Mn | 元53,41 Mn | 元1,48 Mn | 元0,00 | 元500.000 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元90,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元307,79 Mn | 元267,62 Mn | 元254,01 Mn | 元235,64 Mn | 元223,99 Mn | 元163,79 Mn | 元165,36 Mn | 元139,03 Mn | 元114,36 Mn | 元97,85 Mn | 元96,58 Mn | 元97,09 Mn | 元89,73 Mn |
| Brüt Kâr | 元112,89 Mn | 元103,31 Mn | 元97,39 Mn | 元90,30 Mn | 元89,33 Mn | 元66,28 Mn | 元67,94 Mn | 元59,64 Mn | 元57,88 Mn | 元51,95 Mn | 元52,79 Mn | 元53,18 Mn | 元50,24 Mn |
| FAVÖK | 元22,16 Mn | 元16,42 Mn | 元17,98 Mn | 元15,65 Mn | 元23,29 Mn | 元3,60 Mn | 元17,11 Mn | 元15,14 Mn | 元16,86 Mn | 元23,72 Mn | 元34,68 Mn | 元36,30 Mn | 元35,78 Mn |
| Net Kâr | 元18,95 Mn | 元19,10 Mn | 元32,73 Mn | 元18,56 Mn | 元24,75 Mn | 元12,73 Mn | 元20,86 Mn | 元16,37 Mn | 元22,04 Mn | 元27,29 Mn | 元30,02 Mn | 元34,22 Mn | 元32,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | 0,18 | 0,31 | 0,18 | 0,31 | 0,16 | 0,26 | 0,20 | 0,27 | 0,34 | 0,37 | 0,42 | 0,40 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元39,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元93,51 Mn | -元83,46 Mn | -元121,26 Mn | -元51,19 Mn | -元104,99 Mn | 元17,50 Mn | 元21,49 Mn | -元7,76 Mn | -元27,47 Mn | -元4,12 Mn | 元7,46 Mn | 元27,23 Mn | 元27,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元124,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,2% | 30,9% | 16,8% | 8,0% | 9,9% | 0,3% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,19 | 0,24 | 0,26 | 0,41 | 0,38 | 0,44 | 0,38 | 0,32 | 0,29 | 0,54 | 0,60 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,32 | 0,30 | 0,28 | 0,27 | 0,19 | 0,20 | 0,16 | 0,14 | 0,12 | 0,11 | 0,12 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,7% | 38,6% | 38,3% | 38,3% | 39,9% | 40,5% | 41,1% | 42,9% | 50,6% | 53,1% | 54,7% | 54,8% | 56,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,2% | 6,1% | 7,1% | 6,6% | 10,4% | 2,2% | 10,3% | 10,9% | 14,7% | 24,2% | 35,9% | 37,4% | 39,9% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 7,1% | 12,9% | 7,9% | 11,0% | 7,8% | 12,6% | 11,8% | 19,3% | 27,9% | 31,1% | 35,2% | 35,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -30,4% | -31,2% | -47,7% | -21,7% | -46,9% | 10,7% | 13,0% | -5,6% | -24,0% | -4,2% | 7,7% | 28,0% | 31,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |