300555Lootom Telcovideo Network (Wuxi) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $370,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元510,11 Mn | 元598,31 Mn | 元690,53 Mn | 元792,87 Mn | 元793,52 Mn | 元808,99 Mn | 元792,92 Mn | 元823,83 Mn | 元817,94 Mn | 元795,96 Mn | 元428,21 Mn | 元354,89 Mn | 元272,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元78,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元83,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元426,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,49 Mn | 元3,88 Mn | 元6,24 Mn | 元56,10 Mn | 元66,42 Mn | 元79,42 Mn | 元62,54 Mn | 元98,05 Mn | 元55,17 Mn | 元64,75 Mn | 元52,90 Mn | 元51,28 Mn | 元43,48 Mn |
| Net Borç† | -元73,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元115,65 Mn | 元176,37 Mn | 元180,96 Mn | 元212,67 Mn | 元191,68 Mn | 元187,08 Mn | 元262,06 Mn | 元337,46 Mn | 元374,06 Mn | 元389,70 Mn | 元319,42 Mn | 元311,31 Mn | 元270,49 Mn |
| Brüt Kâr | 元16,42 Mn | 元22,23 Mn | 元30,63 Mn | 元42,45 Mn | 元30,22 Mn | 元41,02 Mn | 元57,30 Mn | 元71,29 Mn | 元107,45 Mn | 元117,50 Mn | 元115,77 Mn | 元113,01 Mn | 元95,89 Mn |
| FAVÖK | -元94,10 Mn | -元75,76 Mn | -元46,37 Mn | -元20,75 Mn | -元22,53 Mn | 元4,03 Mn | 元12,92 Mn | 元16,11 Mn | 元44,62 Mn | 元52,09 Mn | 元57,96 Mn | 元64,39 Mn | 元51,20 Mn |
| Net Kâr | -元92,34 Mn | -元58,10 Mn | -元34,46 Mn | -元18,81 Mn | -元16,26 Mn | 元3,41 Mn | 元4,96 Mn | 元10,26 Mn | 元44,93 Mn | 元52,81 Mn | 元59,50 Mn | 元65,86 Mn | 元51,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,46 | -0,29 | -0,17 | -0,09 | -0,08 | 0,02 | 0,02 | 0,05 | 0,22 | 0,26 | 0,30 | 0,33 | 0,26 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元16,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元11,40 Mn | 元39,82 Mn | -元7,49 Mn | -元91,53 Mn | -元56,91 Mn | 元88,99 Mn | 元51,55 Mn | -元11,39 Mn | -元71,99 Mn | -元82,08 Mn | -元1,39 Mn | 元1,79 Mn | 元6,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,3% | 0,6% | 0,9% | 7,1% | 8,4% | 9,8% | 7,9% | 11,9% | 6,7% | 8,1% | 12,4% | 14,4% | 15,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,29 | 0,26 | 0,27 | 0,24 | 0,23 | 0,33 | 0,41 | 0,46 | 0,49 | 0,75 | 0,88 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,27 | 0,41 | 0,42 | 0,50 | 0,45 | 0,44 | 0,61 | 0,79 | 0,88 | 0,91 | 0,75 | 0,73 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,2% | 12,6% | 16,9% | 20,0% | 15,8% | 21,9% | 21,9% | 21,1% | 28,7% | 30,2% | 36,2% | 36,3% | 35,4% |
| FAVÖK Marjı | -81,4% | -43,0% | -25,6% | -9,8% | -11,8% | 2,2% | 4,9% | 4,8% | 11,9% | 13,4% | 18,1% | 20,7% | 18,9% |
| Net Kâr Marjı | -79,8% | -32,9% | -19,0% | -8,8% | -8,5% | 1,8% | 1,9% | 3,0% | 12,0% | 13,6% | 18,6% | 21,2% | 19,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,9% | 22,6% | -4,1% | -43,0% | -29,7% | 47,6% | 19,7% | -3,4% | -19,2% | -21,1% | -0,4% | 0,6% | 2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |