300557Wuhan Ligong Guangke Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $604,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,89 Mr | 元1,76 Mr | 元1,68 Mr | 元1,59 Mr | 元1,12 Mr | 元1,05 Mr | 元894,57 Mn | 元659,24 Mn | 元583,71 Mn | 元602,66 Mn | 元358,34 Mn | 元364,80 Mn | 元321,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元652,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元816,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元154,34 Mn | 元67,25 Mn | 元104,11 Mn | 元86,15 Mn | 元102,77 Mn | 元122,69 Mn | 元69,39 Mn | 元11,50 Mn | 元24,72 Mn | 元45,44 Mn | 元18,60 Mn | 元25,62 Mn | 元25,66 Mn |
| Net Borç† | -元498,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元720,00 Mn | 元643,43 Mn | 元600,41 Mn | 元541,51 Mn | 元440,70 Mn | 元424,67 Mn | 元267,74 Mn | 元203,09 Mn | 元222,78 Mn | 元207,72 Mn | 元181,06 Mn | 元177,35 Mn | 元171,31 Mn |
| Brüt Kâr | 元200,06 Mn | 元194,13 Mn | 元156,29 Mn | 元153,42 Mn | 元120,94 Mn | 元113,17 Mn | 元92,36 Mn | 元76,87 Mn | 元73,93 Mn | 元86,82 Mn | 元86,92 Mn | 元80,04 Mn | 元78,87 Mn |
| FAVÖK | 元50,92 Mn | 元41,87 Mn | 元20,28 Mn | 元26,06 Mn | 元16,20 Mn | 元10,46 Mn | 元190.610 | -元6,47 Mn | 元2,52 Mn | 元49,59 Mn | 元28,38 Mn | 元26,15 Mn | 元30,10 Mn |
| Net Kâr | 元46,48 Mn | 元34,34 Mn | 元25,21 Mn | 元19,66 Mn | 元13,50 Mn | 元13,35 Mn | 元10,19 Mn | 元17,94 Mn | 元35,85 Mn | 元43,58 Mn | 元38,10 Mn | 元35,02 Mn | 元36,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,30 | 0,22 | 0,16 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 0,08 | 0,15 | 0,29 | 0,36 | 0,31 | 0,29 | 0,30 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元60,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元87,15 Mn | 元57,60 Mn | 元42,18 Mn | 元21,99 Mn | -元1,72 Mn | -元10,00 Mn | -元22,05 Mn | 元21,61 Mn | -元110,43 Mn | 元26,16 Mn | 元23,29 Mn | 元10,90 Mn | 元31,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,2% | 3,8% | 6,2% | 5,4% | 9,2% | 11,7% | 7,8% | 1,7% | 4,2% | 7,5% | 5,2% | 7,0% | 8,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,37 | 0,36 | 0,34 | 0,39 | 0,41 | 0,30 | 0,31 | 0,38 | 0,34 | 0,51 | 0,49 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,67 | 0,60 | 0,56 | 0,51 | 0,41 | 0,40 | 0,25 | 0,19 | 0,21 | 0,19 | 0,17 | 0,17 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,8% | 30,2% | 26,0% | 28,3% | 27,4% | 26,6% | 34,5% | 37,9% | 33,2% | 41,8% | 48,0% | 45,1% | 46,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,1% | 6,5% | 3,4% | 4,8% | 3,7% | 2,5% | 0,1% | -3,2% | 1,1% | 23,9% | 15,7% | 14,7% | 17,6% |
| Net Kâr Marjı | 6,5% | 5,3% | 4,2% | 3,6% | 3,1% | 3,1% | 3,8% | 8,8% | 16,1% | 21,0% | 21,0% | 19,7% | 21,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,1% | 9,0% | 7,0% | 4,1% | -0,4% | -2,4% | -8,2% | 10,6% | -49,6% | 12,6% | 12,9% | 6,1% | 18,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |