300573Shenyang Xingqi Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,90 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,54 Mr | 元2,13 Mr | 元2,02 Mr | 元1,78 Mr | 元1,69 Mr | 元1,00 Mr | 元852,37 Mn | 元708,47 Mn | 元676,48 Mn | 元721,41 Mn | 元650,94 Mn | 元670,90 Mn | 元567,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元393,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元507,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元101,50 Mn | 元231,99 Mn | 元91,10 Mn | 元25,97 Mn | 元127,11 Mn | 元140,40 Mn | 元132,75 Mn | 元70,17 Mn | 元50,00 Mn | 元108,00 Mn | 元118,00 Mn | 元155,00 Mn | 元149,43 Mn |
| Net Borç† | -元292,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元2,45 Mr | 元1,92 Mr | 元1,46 Mr | 元1,24 Mr | 元1,02 Mr | 元682,21 Mn | 元536,48 Mn | 元424,46 Mn | 元354,52 Mn | 元333,40 Mn | 元282,69 Mn | 元251,33 Mn | 元216,58 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,94 Mr | 元1,47 Mr | 元1,09 Mr | 元950,37 Mn | 元762,08 Mn | 元480,27 Mn | 元376,36 Mn | 元292,67 Mn | 元252,45 Mn | 元242,17 Mn | 元189,16 Mn | 元178,66 Mn | 元180,88 Mn |
| FAVÖK | 元919,60 Mn | 元512,69 Mn | 元349,43 Mn | 元303,80 Mn | 元313,61 Mn | 元154,25 Mn | 元81,05 Mn | 元48,75 Mn | 元81,75 Mn | 元95,82 Mn | 元42,17 Mn | 元39,42 Mn | 元58,34 Mn |
| Net Kâr | 元695,86 Mn | 元338,06 Mn | 元240,04 Mn | 元211,68 Mn | 元194,70 Mn | 元87,98 Mn | 元35,89 Mn | 元13,66 Mn | 元39,44 Mn | 元54,28 Mn | 元21,98 Mn | 元31,01 Mn | 元46,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,95 | 0,95 | 0,68 | 0,60 | 0,56 | 0,27 | 0,11 | 0,04 | 0,12 | 0,18 | 0,07 | 0,10 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元208,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元482,86 Mn | 元218,27 Mn | 元55,61 Mn | -元12,96 Mn | 元211,90 Mn | 元14,01 Mn | -元351.080 | -元1,28 Mn | 元398.950 | 元24,64 Mn | 元16,88 Mn | -元68,74 Mn | -元124,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元270,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,0% | 10,9% | 4,5% | 1,5% | 7,5% | 14,0% | 15,6% | 9,9% | 7,4% | 15,0% | 18,1% | 23,1% | 26,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,96 | 0,90 | 0,72 | 0,69 | 0,60 | 0,68 | 0,63 | 0,60 | 0,52 | 0,46 | 0,43 | 0,37 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,24 | 0,97 | 0,74 | 0,63 | 0,51 | 0,34 | 0,27 | 0,21 | 0,18 | 0,17 | 0,14 | 0,13 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 79,3% | 76,2% | 75,0% | 76,7% | 74,8% | 70,4% | 70,2% | 69,0% | 71,2% | 72,6% | 66,9% | 71,1% | 83,5% |
| FAVÖK Marjı | 37,6% | 26,6% | 24,0% | 24,5% | 30,8% | 22,6% | 15,1% | 11,5% | 23,1% | 28,7% | 14,9% | 15,7% | 26,9% |
| Net Kâr Marjı | 28,4% | 17,6% | 16,5% | 17,1% | 19,1% | 12,9% | 6,7% | 3,2% | 11,1% | 16,3% | 7,8% | 12,3% | 21,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,7% | 11,3% | 3,8% | -1,0% | 20,8% | 2,1% | -0,1% | -0,3% | 0,1% | 7,4% | 6,0% | -27,4% | -57,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |