300582Inventronics (Hangzhou), Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $458,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,31 Mr | 元3,31 Mr | 元3,82 Mr | 元2,75 Mr | 元2,36 Mr | 元2,01 Mr | 元1,74 Mr | 元1,56 Mr | 元1,47 Mr | 元1,70 Mr | 元839,81 Mn | 元499,52 Mn | 元336,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元554,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元898,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,35 Mr | 元985,50 Mn | 元1,34 Mr | 元653,35 Mn | 元474,93 Mn | 元340,28 Mn | 元316,63 Mn | 元320,38 Mn | 元189,14 Mn | 元509,13 Mn | 元183,84 Mn | 元88,81 Mn | 元715.200 |
| Net Borç† | 元692,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元2,31 Mr | 元2,64 Mr | 元2,61 Mr | 元1,49 Mr | 元1,40 Mr | 元1,04 Mr | 元1,00 Mr | 元962,78 Mn | -元1,40 Mr | 元642,17 Mn | 元521,91 Mn | 元447,23 Mn | 元383,27 Mn |
| Brüt Kâr | 元474,07 Mn | 元712,84 Mn | 元725,99 Mn | 元501,61 Mn | 元433,86 Mn | 元367,91 Mn | 元350,98 Mn | 元295,91 Mn | -元1,93 Mr | 元207,06 Mn | 元195,28 Mn | 元162,09 Mn | 元145,57 Mn |
| FAVÖK | -元250,40 Mn | 元182,85 Mn | -元35,42 Mn | 元231,61 Mn | 元256,92 Mn | 元221,78 Mn | 元152,62 Mn | 元117,03 Mn | 元73,64 Mn | 元98,85 Mn | 元94,10 Mn | 元69,40 Mn | 元58,76 Mn |
| Net Kâr | -元496,98 Mn | 元9,07 Mn | -元173,36 Mn | 元201,57 Mn | 元181,98 Mn | 元161,68 Mn | 元106,15 Mn | 元70,28 Mn | 元25,02 Mn | 元66,88 Mn | 元93,11 Mn | 元65,77 Mn | 元93,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,69 | 0,03 | -0,58 | 0,68 | 0,62 | 0,37 | 0,36 | 0,24 | 0,08 | 0,23 | 0,32 | 0,22 | 0,32 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元153,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元6,31 Mn | 元394,78 Mn | -元317,18 Mn | 元450,25 Mn | -元46,43 Mn | 元93,18 Mn | 元41,31 Mn | -元26,38 Mn | -元28,31 Mn | -元276,78 Mn | -元112,58 Mn | -元75,25 Mn | -元45,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元41,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,7% | 29,8% | 35,0% | 23,8% | 20,1% | 16,9% | 18,2% | 20,5% | 12,8% | 29,9% | 21,9% | 17,8% | 0,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,80 | 0,68 | 0,54 | 0,59 | 0,52 | 0,58 | 0,62 | -0,95 | 0,38 | 0,62 | 0,90 | 1,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,57 | 2,94 | 2,91 | 1,66 | 1,56 | 1,16 | 1,12 | 1,07 | -1,56 | 0,71 | 0,58 | 0,50 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,6% | 27,0% | 27,8% | 33,6% | 31,0% | 35,4% | 35,0% | 30,7% | 137,9% | 32,2% | 37,4% | 36,2% | 38,0% |
| FAVÖK Marjı | -10,9% | 6,9% | -1,4% | 15,5% | 18,4% | 21,3% | 15,2% | 12,2% | -5,3% | 15,4% | 18,0% | 15,5% | 15,3% |
| Net Kâr Marjı | -21,5% | 0,3% | -6,6% | 13,5% | 13,0% | 15,5% | 10,6% | 7,3% | -1,8% | 10,4% | 17,8% | 14,7% | 24,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | 14,9% | -12,1% | 30,2% | -3,3% | 9,0% | 4,1% | -2,7% | 2,0% | -43,1% | -21,6% | -16,8% | -11,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |