300617Jiangsu Ankura Intelligent Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $888,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,03 Mr | 元3,65 Mr | 元3,46 Mr | 元3,43 Mr | 元3,12 Mr | 元1,19 Mr | 元1,05 Mr | 元1,07 Mr | 元1,02 Mr | 元613,50 Mn | 元536,55 Mn | 元489,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元445,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元401,24 Mn | 元170,13 Mn | 元210,08 Mn | 元511,78 Mn | 元246,53 Mn | 元59,17 Mn | 元92,00 Mn | 元59,10 Mn | 元34,76 Mn | 元75,95 Mn | 元60,89 Mn | 元67,66 Mn |
| Net Borç† | -元967,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元823,69 Mn | 元1,08 Mr | 元952,87 Mn | 元767,91 Mn | 元800,58 Mn | 元525,41 Mn | 元316,08 Mn | 元317,41 Mn | 元356,87 Mn | 元319,52 Mn | 元265,79 Mn | 元294,69 Mn |
| Brüt Kâr | 元263,46 Mn | 元350,66 Mn | 元380,10 Mn | 元320,66 Mn | 元390,33 Mn | 元265,46 Mn | 元147,11 Mn | 元149,85 Mn | 元151,88 Mn | 元152,71 Mn | 元136,01 Mn | 元121,68 Mn |
| FAVÖK | 元44,89 Mn | 元199,05 Mn | 元216,50 Mn | 元191,60 Mn | 元223,57 Mn | 元167,76 Mn | 元83,58 Mn | 元100,71 Mn | 元98,89 Mn | 元98,33 Mn | 元88,55 Mn | 元79,19 Mn |
| Net Kâr | 元73,60 Mn | 元183,36 Mn | 元204,87 Mn | 元151,41 Mn | 元199,77 Mn | 元132,37 Mn | 元63,62 Mn | 元75,28 Mn | 元79,80 Mn | 元72,58 Mn | 元63,78 Mn | 元50,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,44 | 1,11 | 1,24 | 0,93 | 1,35 | 1,05 | 0,50 | 0,58 | 0,61 | 0,56 | 0,49 | 0,39 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元67,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元121,33 Mn | 元18,79 Mn | 元16,32 Mn | 元26,82 Mn | -元6,80 Mn | -元269.600 | 元27,85 Mn | 元53,10 Mn | -元45,33 Mn | 元15,73 Mn | 元32,35 Mn | 元63,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元166,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,0% | 4,7% | 6,1% | 14,9% | 7,9% | 5,0% | 8,8% | 5,5% | 3,4% | 12,4% | 11,3% | 13,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,30 | 0,28 | 0,22 | 0,26 | 0,44 | 0,30 | 0,30 | 0,35 | 0,52 | 0,50 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,36 | 0,32 | 0,26 | 0,27 | 0,18 | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,0% | 32,4% | 39,9% | 41,8% | 48,8% | 50,5% | 46,5% | 47,2% | 42,6% | 47,8% | 51,2% | 41,3% |
| FAVÖK Marjı | 5,5% | 18,4% | 22,7% | 25,0% | 27,9% | 31,9% | 26,4% | 31,7% | 27,7% | 30,8% | 33,3% | 26,9% |
| Net Kâr Marjı | 8,9% | 17,0% | 21,5% | 19,7% | 25,0% | 25,2% | 20,1% | 23,7% | 22,4% | 22,7% | 24,0% | 17,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,7% | 1,7% | 1,7% | 3,5% | -0,8% | -0,1% | 8,8% | 16,7% | -12,7% | 4,9% | 12,2% | 21,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |