300624Wondershare Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,45 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,69 Mr | 元1,52 Mr | 元1,68 Mr | 元1,53 Mr | 元1,54 Mr | 元1,06 Mr | 元902,96 Mn | 元704,73 Mn | 元308,21 Mn | 元278,50 Mn | 元232,64 Mn | 元227,70 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元598,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元634,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元281,10 Mn | 元57,36 Mn | 元43,31 Mn | 元445,02 Mn | 元483,19 Mn | 元12,34 Mn | 元31,18 Mn | 元36,54 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元30,88 Mn |
| Net Borç† | -元360,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元1,53 Mr | 元1,44 Mr | 元1,48 Mr | 元1,18 Mr | 元1,03 Mr | 元970,98 Mn | 元700,23 Mn | 元544,21 Mn | 元463,98 Mn | 元368,18 Mn | 元262,53 Mn | 元225,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,34 Mr | 元1,28 Mr | 元1,36 Mr | 元1,09 Mr | 元946,95 Mn | 元904,98 Mn | 元641,20 Mn | 元497,15 Mn | 元433,41 Mn | 元352,05 Mn | 元252,53 Mn | 元219,92 Mn |
| FAVÖK | -元86,09 Mn | -元53,05 Mn | 元154,45 Mn | 元97,10 Mn | 元59,86 Mn | 元136,51 Mn | 元70,82 Mn | 元75,53 Mn | 元82,03 Mn | 元59,17 Mn | 元57,60 Mn | 元51,79 Mn |
| Net Kâr | -元91,23 Mn | -元163,46 Mn | 元86,21 Mn | 元40,43 Mn | 元27,93 Mn | 元125,24 Mn | 元86,26 Mn | 元82,67 Mn | 元68,60 Mn | 元63,49 Mn | 元49,91 Mn | 元47,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,47 | -0,85 | 0,45 | 0,22 | 0,15 | 0,69 | 0,48 | 0,46 | 0,38 | 0,35 | 0,28 | 0,26 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元405,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元89,84 Mn | -元138,70 Mn | 元194,67 Mn | 元32,00 Mn | 元36,95 Mn | 元90,19 Mn | 元118,83 Mn | 元83,12 Mn | 元61,10 Mn | 元39,14 Mn | 元52,24 Mn | 元44,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元128,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,6% | 3,8% | 2,6% | 29,0% | 31,3% | 1,2% | 3,5% | 5,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 13,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,91 | 0,95 | 0,88 | 0,77 | 0,67 | 0,91 | 0,78 | 0,77 | 1,51 | 1,32 | 1,13 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,47 | 1,38 | 1,42 | 1,13 | 0,99 | 0,93 | 0,67 | 0,52 | 0,45 | 0,35 | 0,25 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 87,5% | 89,0% | 92,0% | 92,5% | 92,1% | 93,2% | 91,6% | 91,4% | 93,4% | 95,6% | 96,2% | 97,4% |
| FAVÖK Marjı | -5,6% | -3,7% | 10,4% | 8,2% | 5,8% | 14,1% | 10,1% | 13,9% | 17,7% | 16,1% | 21,9% | 22,9% |
| Net Kâr Marjı | -6,0% | -11,4% | 5,8% | 3,4% | 2,7% | 12,9% | 12,3% | 15,2% | 14,8% | 17,2% | 19,0% | 21,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,9% | -9,6% | 13,2% | 2,7% | 3,6% | 9,3% | 17,0% | 15,3% | 13,2% | 10,6% | 19,9% | 19,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,35 | -%1,35 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 660,37 | -%4,69 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,79 | +%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,74 | +%1,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 308,61 | -%6,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 595,27 | +%1,44 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,40 | -%1,20 |