300627Shanghai HuaCe Navigation Technology Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,11 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,07 Mr | 元5,13 Mr | 元4,41 Mr | 元4,02 Mr | 元3,40 Mr | 元1,94 Mr | 元1,60 Mr | 元1,38 Mr | 元1,15 Mr | 元502,36 Mn | 元372,92 Mn | 元277,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元398,48 Mn | 元367,72 Mn | 元465,44 Mn | 元488,18 Mn | 元468,14 Mn | 元253,39 Mn | 元239,76 Mn | 元292,34 Mn | 元187,07 Mn | 元16,56 Mn | 元9,17 Mn | 元24,81 Mn |
| Net Borç† | -元2,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元3,69 Mr | 元3,24 Mr | 元2,67 Mr | 元2,22 Mr | 元1,89 Mr | 元1,40 Mr | 元1,14 Mr | 元946,15 Mn | 元673,24 Mn | 元482,07 Mn | 元362,07 Mn | 元295,25 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,14 Mr | 元1,78 Mr | 元1,42 Mr | 元1,17 Mr | 元961,30 Mn | 元715,42 Mn | 元605,46 Mn | 元488,57 Mn | 元370,32 Mn | 元262,50 Mn | 元186,29 Mn | 元144,61 Mn |
| FAVÖK | 元724,15 Mn | 元587,21 Mn | 元419,18 Mn | 元270,76 Mn | 元285,09 Mn | 元171,69 Mn | 元121,22 Mn | 元59,37 Mn | 元90,40 Mn | 元54,14 Mn | 元35,69 Mn | 元25,56 Mn |
| Net Kâr | 元685,42 Mn | 元583,40 Mn | 元449,14 Mn | 元361,29 Mn | 元294,34 Mn | 元196,94 Mn | 元138,70 Mn | 元105,14 Mn | 元129,11 Mn | 元102,10 Mn | 元52,88 Mn | 元31,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,87 | 0,76 | 0,60 | 0,48 | 0,41 | 0,29 | 0,15 | 0,16 | 0,21 | 0,16 | 0,08 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元524,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元629,48 Mn | 元603,26 Mn | 元315,76 Mn | 元31,98 Mn | 元109,37 Mn | 元123,66 Mn | 元49,77 Mn | -元61,37 Mn | 元37,78 Mn | 元45,21 Mn | 元50,56 Mn | -元10,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元101,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,6% | 7,2% | 10,5% | 12,2% | 13,8% | 13,1% | 15,0% | 21,1% | 16,3% | 3,3% | 2,5% | 8,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,63 | 0,60 | 0,55 | 0,56 | 0,72 | 0,71 | 0,68 | 0,59 | 0,96 | 0,97 | 1,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,77 | 0,63 | 0,53 | 0,45 | 0,33 | 0,27 | 0,22 | 0,16 | 0,11 | 0,09 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 58,1% | 54,9% | 53,1% | 52,8% | 50,8% | 51,0% | 53,1% | 51,6% | 55,0% | 54,5% | 51,5% | 49,0% |
| FAVÖK Marjı | 19,6% | 18,1% | 15,7% | 12,2% | 15,1% | 12,2% | 10,6% | 6,3% | 13,4% | 11,2% | 9,9% | 8,7% |
| Net Kâr Marjı | 18,6% | 18,0% | 16,8% | 16,3% | 15,6% | 14,0% | 12,2% | 11,1% | 19,2% | 21,2% | 14,6% | 10,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,1% | 18,6% | 11,8% | 1,4% | 5,8% | 8,8% | 4,4% | -6,5% | 5,6% | 9,4% | 14,0% | -3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |