300628Yealink Network Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,81 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,71 Mr | 元9,79 Mr | 元8,89 Mr | 元8,61 Mr | 元7,11 Mr | 元5,80 Mr | 元4,83 Mr | 元3,75 Mr | 元3,02 Mr | 元907,42 Mn | 元522,32 Mn | 元355,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元887,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元8,81 Mn | 元10,85 Mn | 元6,15 Mn | 元53,27 Mn | 元111,56 Mn | 元145,91 Mn | 元87,81 Mn | 元26,80 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元5,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元5,98 Mr | 元5,55 Mr | 元4,31 Mr | 元4,77 Mr | 元3,66 Mr | 元2,73 Mr | 元2,46 Mr | 元1,80 Mr | 元1,37 Mr | 元923,74 Mn | 元661,91 Mn | 元483,13 Mn |
| Brüt Kâr | 元3,71 Mr | 元3,56 Mr | 元2,77 Mr | 元2,94 Mr | 元2,21 Mr | 元1,77 Mr | 元1,60 Mr | 元1,09 Mr | 元846,26 Mn | 元579,90 Mn | 元384,54 Mn | 元260,99 Mn |
| FAVÖK | 元2,72 Mr | 元2,67 Mr | 元1,97 Mr | 元2,18 Mr | 元1,62 Mr | 元1,30 Mr | 元1,21 Mr | 元820,74 Mn | 元637,05 Mn | 元426,54 Mn | 元269,67 Mn | 元167,26 Mn |
| Net Kâr | 元2,60 Mr | 元2,65 Mr | 元2,01 Mr | 元2,18 Mr | 元1,62 Mr | 元1,28 Mr | 元1,24 Mr | 元851,48 Mn | 元590,79 Mn | 元432,32 Mn | 元247,62 Mn | 元150,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,05 | 2,09 | 1,59 | 1,72 | 1,28 | 1,02 | 0,98 | 0,68 | 0,47 | 0,34 | 0,20 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元498,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,94 Mr | 元2,52 Mr | 元1,77 Mr | 元1,61 Mr | 元973,35 Mn | 元1,13 Mr | 元955,20 Mn | 元774,73 Mn | 元498,30 Mn | 元328,05 Mn | 元211,52 Mn | 元121,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元52,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,6% | 1,6% | 2,5% | 1,8% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,57 | 0,48 | 0,55 | 0,52 | 0,47 | 0,51 | 0,48 | 0,45 | 1,02 | 1,27 | 1,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,64 | 0,60 | 0,46 | 0,51 | 0,39 | 0,29 | 0,26 | 0,19 | 0,15 | 0,10 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 62,1% | 64,1% | 64,3% | 61,7% | 60,4% | 65,0% | 65,1% | 60,7% | 61,6% | 62,8% | 58,1% | 54,0% |
| FAVÖK Marjı | 45,4% | 48,1% | 45,7% | 45,8% | 44,2% | 47,5% | 49,3% | 45,7% | 46,4% | 46,2% | 40,7% | 34,6% |
| Net Kâr Marjı | 43,5% | 47,7% | 46,6% | 45,7% | 44,2% | 46,8% | 50,2% | 47,4% | 43,0% | 46,8% | 37,4% | 31,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 32,4% | 45,4% | 41,1% | 33,7% | 26,6% | 41,5% | 38,8% | 43,2% | 36,3% | 35,5% | 32,0% | 25,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |