300629Guangdong Kingstrong Technology Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $670,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,17 Mr | 元2,10 Mr | 元1,97 Mr | 元1,47 Mr | 元1,32 Mr | 元1,17 Mr | 元1,10 Mr | 元478,94 Mn | 元484,71 Mn | 元392,84 Mn | 元379,28 Mn | 元358,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元331,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元350,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元171,81 Mn | 元183,47 Mn | 元155,52 Mn | 元89,90 Mn | 元104,01 Mn | 元167,02 Mn | 元322,97 Mn | 元68,02 Mn | 元69,15 Mn | 元100,92 Mn | 元106,66 Mn | 元83,72 Mn |
| Net Borç† | -元159,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元390,55 Mn | 元474,43 Mn | 元506,21 Mn | 元427,02 Mn | 元359,40 Mn | 元317,40 Mn | 元190,36 Mn | 元209,79 Mn | 元248,81 Mn | 元244,88 Mn | 元243,43 Mn | 元250,54 Mn |
| Brüt Kâr | 元228,35 Mn | 元289,18 Mn | 元302,95 Mn | 元249,63 Mn | 元196,45 Mn | 元126,74 Mn | 元56,34 Mn | 元57,67 Mn | 元76,75 Mn | 元74,78 Mn | 元69,97 Mn | 元69,73 Mn |
| FAVÖK | 元132,09 Mn | 元174,07 Mn | 元192,74 Mn | 元164,76 Mn | 元124,75 Mn | 元45,39 Mn | -元13,43 Mn | 元11,45 Mn | 元37,18 Mn | 元35,89 Mn | 元39,49 Mn | 元40,12 Mn |
| Net Kâr | 元81,49 Mn | 元120,29 Mn | 元139,19 Mn | 元131,52 Mn | 元97,03 Mn | 元50,24 Mn | -元26,20 Mn | 元8,19 Mn | 元24,64 Mn | 元26,82 Mn | 元22,02 Mn | 元19,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,48 | 0,59 | 0,55 | 0,43 | 0,23 | -0,15 | 0,05 | 0,15 | 0,16 | 0,13 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元38,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元147,07 Mn | -元41,93 Mn | -元54,43 Mn | -元150,77 Mn | 元130,33 Mn | 元107,74 Mn | 元27,77 Mn | -元64,83 Mn | -元262.660 | 元17,50 Mn | 元10,72 Mn | 元38,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元51,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,9% | 8,7% | 7,9% | 6,1% | 7,9% | 14,3% | 29,4% | 14,2% | 14,3% | 25,7% | 28,1% | 23,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,23 | 0,26 | 0,29 | 0,27 | 0,27 | 0,17 | 0,44 | 0,51 | 0,62 | 0,64 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,26 | 0,28 | 0,23 | 0,20 | 0,17 | 0,10 | 0,12 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 58,5% | 61,0% | 59,8% | 58,5% | 54,7% | 39,9% | 29,6% | 27,5% | 30,8% | 30,5% | 28,7% | 27,8% |
| FAVÖK Marjı | 33,8% | 36,7% | 38,1% | 38,6% | 34,7% | 14,3% | -7,1% | 5,5% | 14,9% | 14,7% | 16,2% | 16,0% |
| Net Kâr Marjı | 20,9% | 25,4% | 27,5% | 30,8% | 27,0% | 15,8% | -13,8% | 3,9% | 9,9% | 11,0% | 9,0% | 7,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 37,7% | -8,8% | -10,8% | -35,3% | 36,3% | 33,9% | 14,6% | -30,9% | -0,1% | 7,1% | 4,4% | 15,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |