300633Sonoscape Medical Corp. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,20 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,41 Mr | 元4,31 Mr | 元3,77 Mr | 元3,54 Mr | 元3,02 Mr | 元2,29 Mr | 元2,41 Mr | 元1,84 Mr | 元1,34 Mr | 元1,02 Mr | 元935,73 Mn | 元0,00 | 元625,75 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元318,11 Mn | 元354,79 Mn | 元72,44 Mn | 元220,65 Mn | 元137,57 Mn | 元534,05 Mn | 元560,69 Mn | 元182,95 Mn | 元32,35 Mn | 元77,20 Mn | 元156,78 Mn | 元212,01 Mn | 元28,18 Mn |
| Net Borç† | -元1,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元2,29 Mr | 元2,00 Mr | 元2,10 Mr | 元1,75 Mr | 元1,43 Mr | 元1,15 Mr | 元1,24 Mr | 元1,21 Mr | 元974,86 Mn | 元712,27 Mn | 元685,83 Mn | 元631,84 Mn | 元584,23 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,33 Mr | 元1,21 Mr | 元1,41 Mr | 元1,14 Mr | 元936,29 Mn | 元742,12 Mn | 元787,25 Mn | 元827,78 Mn | 元655,51 Mn | 元455,03 Mn | 元419,92 Mn | 元386,64 Mn | 元344,27 Mn |
| FAVÖK | 元149,33 Mn | 元115,58 Mn | 元429,29 Mn | 元310,72 Mn | 元227,05 Mn | 元128,43 Mn | 元82,74 Mn | 元192,24 Mn | 元160,11 Mn | 元113,56 Mn | 元118,49 Mn | 元159,93 Mn | 元172,76 Mn |
| Net Kâr | 元197,28 Mn | 元142,40 Mn | 元454,44 Mn | 元369,81 Mn | 元247,24 Mn | -元46,26 Mn | 元101,54 Mn | 元252,62 Mn | 元190,02 Mn | 元130,43 Mn | 元105,87 Mn | 元131,75 Mn | 元70,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,46 | 0,33 | 1,05 | 0,86 | 0,62 | -0,12 | 0,25 | 0,63 | 0,48 | 0,33 | 0,26 | 0,33 | 0,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元473,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元184,65 Mn | 元104,60 Mn | 元316,89 Mn | 元295,98 Mn | 元165,47 Mn | 元139,90 Mn | 元45,82 Mn | 元171,66 Mn | 元102,33 Mn | 元126,72 Mn | 元42,94 Mn | 元101,60 Mn | 元41,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元142,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,2% | 8,2% | 1,9% | 6,2% | 4,6% | 23,4% | 23,2% | 10,0% | 2,4% | 7,6% | 16,8% | — | 4,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,52 | 0,46 | 0,56 | 0,49 | 0,47 | 0,50 | 0,51 | 0,66 | 0,73 | 0,70 | 0,73 | — | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,61 | 0,64 | 0,54 | 0,44 | 0,35 | 0,38 | 0,37 | 0,30 | 0,22 | 0,21 | 0,19 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 58,2% | 60,4% | 67,2% | 65,1% | 65,3% | 64,4% | 63,5% | 68,3% | 67,2% | 63,9% | 61,2% | 61,2% | 58,9% |
| FAVÖK Marjı | 6,5% | 5,8% | 20,5% | 17,8% | 15,8% | 11,1% | 6,7% | 15,9% | 16,4% | 15,9% | 17,3% | 25,3% | 29,6% |
| Net Kâr Marjı | 8,6% | 7,1% | 21,7% | 21,2% | 17,3% | -4,0% | 8,2% | 20,8% | 19,5% | 18,3% | 15,4% | 20,9% | 12,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,1% | 5,2% | 15,1% | 16,9% | 11,5% | 12,1% | 3,7% | 14,2% | 10,5% | 17,8% | 6,3% | 16,1% | 7,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |