300638Fibocom Wireless, Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,91 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,69 Mr | 元7,55 Mr | 元7,10 Mr | 元6,40 Mr | 元4,21 Mr | 元2,96 Mr | 元2,05 Mr | 元1,00 Mr | 元614,25 Mn | 元275,32 Mn | 元196,36 Mn | 元151,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,37 Mr | 元1,68 Mr | 元1,53 Mr | 元1,67 Mr | 元819,24 Mn | 元216,47 Mn | 元182,66 Mn | 元233,82 Mn | 元75,43 Mn | 元26,93 Mn | 元29,59 Mn | 元14,16 Mn |
| Net Borç† | -元2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元6,98 Mr | 元8,18 Mr | 元7,70 Mr | 元5,64 Mr | 元4,10 Mr | 元2,74 Mr | 元1,91 Mr | 元1,25 Mr | 元561,61 Mn | 元343,27 Mn | 元324,70 Mn | 元290,48 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,02 Mr | 元1,42 Mr | 元1,61 Mr | 元1,03 Mr | 元921,17 Mn | 元745,92 Mn | 元491,75 Mn | 元285,90 Mn | 元148,41 Mn | 元95,58 Mn | 元88,70 Mn | 元75,09 Mn |
| FAVÖK | 元492,76 Mn | 元631,11 Mn | 元817,43 Mn | 元439,32 Mn | 元429,49 Mn | 元344,27 Mn | 元190,74 Mn | 元89,81 Mn | 元47,09 Mn | 元38,70 Mn | 元33,38 Mn | 元28,45 Mn |
| Net Kâr | 元347,04 Mn | 元667,96 Mn | 元563,55 Mn | 元364,83 Mn | 元401,35 Mn | 元283,62 Mn | 元170,07 Mn | 元86,80 Mn | 元43,86 Mn | 元40,32 Mn | 元34,92 Mn | 元25,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,44 | 0,87 | 0,74 | 0,48 | 0,54 | 0,38 | 0,23 | 0,13 | 0,07 | 0,61 | 0,53 | 0,38 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元384,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元143,50 Mn | 元318,99 Mn | 元500,29 Mn | 元128,44 Mn | -元618,64 Mn | 元157,00 Mn | 元100,87 Mn | -元36,24 Mn | -元132,79 Mn | 元44,31 Mn | 元38,01 Mn | 元45,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元217,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,1% | 22,3% | 21,5% | 26,1% | 19,5% | 7,3% | 8,9% | 23,3% | 12,3% | 9,8% | 15,1% | 9,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 1,08 | 1,09 | 0,88 | 0,97 | 0,92 | 0,93 | 1,24 | 0,91 | 1,25 | 1,65 | 1,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,11 | 1,30 | 1,23 | 0,90 | 0,65 | 0,44 | 0,30 | 0,20 | 0,09 | 0,05 | 0,05 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,6% | 17,4% | 20,9% | 18,3% | 22,5% | 27,2% | 25,7% | 23,0% | 26,4% | 27,8% | 27,3% | 25,8% |
| FAVÖK Marjı | 7,1% | 7,7% | 10,6% | 7,8% | 10,5% | 12,6% | 10,0% | 7,2% | 8,4% | 11,3% | 10,3% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 8,2% | 7,3% | 6,5% | 9,8% | 10,4% | 8,9% | 7,0% | 7,8% | 11,7% | 10,8% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,1% | 3,9% | 6,5% | 2,3% | -15,1% | 5,7% | 5,3% | -2,9% | -23,6% | 12,9% | 11,7% | 15,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |