300651Jiangsu Jinling Sports Equipment Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $335,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,37 Mr | 元1,30 Mr | 元1,31 Mr | 元1,28 Mr | 元1,25 Mr | 元980,48 Mn | 元893,17 Mn | 元922,95 Mn | 元847,31 Mn | 元489,40 Mn | 元440,39 Mn | 元483,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元185,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元247,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元12,72 Mn | 元253,77 Mn | 元243,03 Mn | 元238,43 Mn | 元235,41 Mn | 元96,19 Mn | 元65,86 Mn | 元111,74 Mn | 元130,00 Mn | 元30,00 Mn | 元3,50 Mn | 元81,97 Mn |
| Net Borç† | -元591,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元415,62 Mn | 元371,53 Mn | 元511,45 Mn | 元472,41 Mn | 元545,27 Mn | 元447,01 Mn | 元497,35 Mn | 元450,61 Mn | 元333,89 Mn | 元324,86 Mn | 元320,03 Mn | 元340,82 Mn |
| Brüt Kâr | 元115,54 Mn | 元95,90 Mn | 元133,46 Mn | 元145,15 Mn | 元152,59 Mn | 元139,95 Mn | 元152,23 Mn | 元147,12 Mn | 元133,37 Mn | 元130,09 Mn | 元127,35 Mn | 元122,42 Mn |
| FAVÖK | 元83,59 Mn | 元51,24 Mn | 元83,36 Mn | 元80,12 Mn | 元75,29 Mn | 元74,80 Mn | 元78,99 Mn | 元63,85 Mn | 元65,25 Mn | 元60,28 Mn | 元61,15 Mn | 元60,95 Mn |
| Net Kâr | 元60,85 Mn | 元26,76 Mn | 元67,62 Mn | 元38,47 Mn | 元26,04 Mn | 元30,08 Mn | 元42,50 Mn | 元35,40 Mn | 元43,88 Mn | 元46,31 Mn | 元44,14 Mn | 元48,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,47 | 0,21 | 0,53 | 0,30 | 0,20 | 0,23 | 0,33 | 0,28 | 0,34 | 0,36 | 0,34 | 0,38 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元13,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元115,97 Mn | 元45,96 Mn | 元142,53 Mn | 元81,01 Mn | 元67,07 Mn | 元43,94 Mn | 元23,68 Mn | -元39,34 Mn | -元143,64 Mn | -元6,57 Mn | 元23,20 Mn | -元13,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元11,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 19,5% | 18,5% | 18,7% | 18,8% | 9,8% | 7,4% | 12,1% | 15,3% | 6,1% | 0,8% | 17,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,29 | 0,39 | 0,37 | 0,44 | 0,46 | 0,56 | 0,49 | 0,39 | 0,66 | 0,73 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,33 | 0,46 | 0,42 | 0,49 | 0,40 | 0,44 | 0,40 | 0,30 | 0,29 | 0,29 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,8% | 25,8% | 26,1% | 30,7% | 28,0% | 31,3% | 30,6% | 32,6% | 39,9% | 40,0% | 39,8% | 35,9% |
| FAVÖK Marjı | 20,1% | 13,8% | 16,3% | 17,0% | 13,8% | 16,7% | 15,9% | 14,2% | 19,5% | 18,6% | 19,1% | 17,9% |
| Net Kâr Marjı | 14,6% | 7,2% | 13,2% | 8,1% | 4,8% | 6,7% | 8,5% | 7,9% | 13,1% | 14,3% | 13,8% | 14,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 27,9% | 12,4% | 27,9% | 17,1% | 12,3% | 9,8% | 4,8% | -8,7% | -43,0% | -2,0% | 7,2% | -4,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |