300656Shenzhen Minde Electronics Technology Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $981,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,28 Mr | 元1,59 Mr | 元1,76 Mr | 元1,53 Mr | 元831,67 Mn | 元814,43 Mn | 元649,81 Mn | 元618,31 Mn | 元447,73 Mn | 元183,01 Mn | 元145,93 Mn | 元64,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元112,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元938,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元913,40 Mn | 元416,86 Mn | 元401,15 Mn | 元271,78 Mn | 元178,81 Mn | 元137,31 Mn | 元39,24 Mn | 元51,59 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元760,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元301,25 Mn | 元407,14 Mn | 元397,52 Mn | 元516,48 Mn | 元544,35 Mn | 元401,77 Mn | 元304,11 Mn | 元273,41 Mn | 元121,73 Mn | 元125,80 Mn | 元130,35 Mn | 元93,58 Mn |
| Brüt Kâr | 元84,32 Mn | 元131,66 Mn | 元123,61 Mn | 元124,86 Mn | 元149,32 Mn | 元108,64 Mn | 元102,92 Mn | 元99,84 Mn | 元59,38 Mn | 元63,49 Mn | 元67,06 Mn | 元52,30 Mn |
| FAVÖK | -元153,38 Mn | 元85,70 Mn | 元47,98 Mn | 元72,53 Mn | 元100,50 Mn | 元60,86 Mn | 元51,48 Mn | 元52,84 Mn | 元43,21 Mn | 元47,54 Mn | 元49,93 Mn | 元32,16 Mn |
| Net Kâr | -元101,79 Mn | -元113,92 Mn | 元12,56 Mn | 元89,71 Mn | 元76,13 Mn | 元51,60 Mn | 元36,17 Mn | 元53,44 Mn | 元40,46 Mn | 元46,31 Mn | 元45,53 Mn | 元27,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,60 | -0,66 | 0,07 | 0,52 | 0,48 | 0,33 | 0,23 | 0,34 | 0,26 | 0,29 | 0,29 | 0,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元35,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元76,49 Mn | 元29,06 Mn | -元50,26 Mn | -元281,67 Mn | 元35,33 Mn | 元8,09 Mn | 元52,86 Mn | -元29,23 Mn | 元7,06 Mn | 元41,29 Mn | 元34,05 Mn | 元33,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元79,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,1% | 26,2% | 22,8% | 17,7% | 21,5% | 16,9% | 6,0% | 8,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,26 | 0,23 | 0,34 | 0,65 | 0,49 | 0,47 | 0,44 | 0,27 | 0,69 | 0,89 | 1,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,32 | 0,43 | 0,42 | 0,55 | 0,58 | 0,43 | 0,32 | 0,29 | 0,13 | 0,13 | 0,14 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,0% | 32,3% | 31,1% | 24,2% | 27,4% | 27,0% | 33,8% | 36,5% | 48,8% | 50,5% | 51,4% | 55,9% |
| FAVÖK Marjı | -50,9% | 21,0% | 12,1% | 14,0% | 18,5% | 15,1% | 16,9% | 19,3% | 35,5% | 37,8% | 38,3% | 34,4% |
| Net Kâr Marjı | -33,8% | -28,0% | 3,2% | 17,4% | 14,0% | 12,8% | 11,9% | 19,5% | 33,2% | 36,8% | 34,9% | 29,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -25,4% | 7,1% | -12,6% | -54,5% | 6,5% | 2,0% | 17,4% | -10,7% | 5,8% | 32,8% | 26,1% | 35,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,18 | -%1,19 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,81 | +%1,65 | |
| BYD Company Limited Class A | 83,07 | +%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,76 | +%0,06 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,86 | +%0,60 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 594,52 | -%2,54 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,01 | +%0,81 |