300660Jiangsu Leili Motor Corp. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,07 Mr | 元6,44 Mr | 元5,76 Mr | 元4,95 Mr | 元4,49 Mr | 元3,77 Mr | 元3,23 Mr | 元3,02 Mr | 元2,86 Mr | 元1,39 Mr | 元1,13 Mr | 元1,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,67 Mr | 元1,49 Mr | 元1,09 Mr | 元1,05 Mr | 元960,49 Mn | 元490,88 Mn | 元422,31 Mn | 元443,59 Mn | 元481,04 Mn | 元331,86 Mn | 元360,33 Mn | 元302,57 Mn |
| Net Borç† | -元27,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元4,17 Mr | 元3,51 Mr | 元3,06 Mr | 元2,89 Mr | 元2,91 Mr | 元2,41 Mr | 元2,24 Mr | 元2,24 Mr | 元2,01 Mr | 元1,62 Mr | 元1,45 Mr | 元1,45 Mr |
| Brüt Kâr | 元944,05 Mn | 元900,38 Mn | 元834,58 Mn | 元762,05 Mn | 元687,63 Mn | 元637,52 Mn | 元553,25 Mn | 元492,84 Mn | 元496,17 Mn | 元466,42 Mn | 元357,67 Mn | 元375,29 Mn |
| FAVÖK | 元501,96 Mn | 元507,07 Mn | 元466,10 Mn | 元421,72 Mn | 元352,10 Mn | 元363,20 Mn | 元274,77 Mn | 元227,88 Mn | 元285,96 Mn | 元258,43 Mn | 元165,34 Mn | 元206,94 Mn |
| Net Kâr | 元298,95 Mn | 元294,49 Mn | 元317,13 Mn | 元259,00 Mn | 元244,16 Mn | 元272,90 Mn | 元230,25 Mn | 元200,42 Mn | 元218,10 Mn | 元230,87 Mn | 元132,48 Mn | 元149,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,51 | 0,51 | 0,55 | 0,45 | 0,43 | 0,49 | 0,41 | 0,36 | 0,39 | 0,41 | 0,24 | 0,27 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元179,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元71,94 Mn | -元73,24 Mn | 元226,77 Mn | -元72,01 Mn | 元105,41 Mn | 元270,10 Mn | 元165,90 Mn | -元11,44 Mn | 元15,70 Mn | 元161,94 Mn | 元169,21 Mn | 元93,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元278,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,6% | 23,1% | 19,0% | 21,1% | 21,4% | 13,0% | 13,1% | 14,7% | 16,8% | 23,8% | 31,8% | 26,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,54 | 0,53 | 0,58 | 0,65 | 0,64 | 0,69 | 0,74 | 0,70 | 1,16 | 1,28 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,01 | 0,85 | 0,74 | 0,70 | 0,70 | 0,58 | 0,54 | 0,54 | 0,49 | 0,39 | 0,35 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,7% | 25,7% | 27,2% | 26,4% | 23,6% | 26,4% | 24,7% | 22,0% | 24,7% | 28,8% | 24,7% | 25,9% |
| FAVÖK Marjı | 12,0% | 14,4% | 15,2% | 14,6% | 12,1% | 15,1% | 12,3% | 10,2% | 14,2% | 16,0% | 11,4% | 14,3% |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | 8,4% | 10,4% | 9,0% | 8,4% | 11,3% | 10,3% | 9,0% | 10,9% | 14,3% | 9,2% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,7% | -2,1% | 7,4% | -2,5% | 3,6% | 11,2% | 7,4% | -0,5% | 0,8% | 10,0% | 11,7% | 6,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,85 | -%1,88 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,12 | -%6,46 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,47 | +%0,04 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,65 | +%1,14 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,99 | -%9,01 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,06 | +%0,72 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,08 | -%1,91 |