300679Electric Connector Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,84 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,83 Mr | 元7,41 Mr | 元6,29 Mr | 元5,81 Mr | 元5,93 Mr | 元4,82 Mr | 元4,21 Mr | 元3,82 Mr | 元3,40 Mr | 元1,31 Mr | 元952,38 Mn | 元664,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元888,72 Mn | 元876,93 Mn | 元557,07 Mn | 元652,09 Mn | 元1,01 Mr | 元456,39 Mn | 元186,13 Mn | 元38,84 Mn | 元0,00 | 元46,73 Mn | 元40,00 Mn | 元40,00 Mn |
| Net Borç† | -元381,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元5,38 Mr | 元4,64 Mr | 元3,11 Mr | 元2,95 Mr | 元3,23 Mr | 元2,58 Mr | 元2,15 Mr | 元1,33 Mr | 元1,41 Mr | 元1,39 Mr | 元897,86 Mn | 元683,47 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,52 Mr | 元1,49 Mr | 元951,82 Mn | 元882,82 Mn | 元984,56 Mn | 元745,60 Mn | 元546,48 Mn | 元476,49 Mn | 元634,85 Mn | 元652,63 Mn | 元401,08 Mn | 元345,06 Mn |
| FAVÖK | 元812,08 Mn | 元853,97 Mn | 元523,52 Mn | 元477,56 Mn | 元556,95 Mn | 元346,84 Mn | 元213,37 Mn | 元211,61 Mn | 元434,01 Mn | 元437,17 Mn | 元274,98 Mn | 元254,43 Mn |
| Net Kâr | 元269,61 Mn | 元622,31 Mn | 元356,15 Mn | 元443,19 Mn | 元371,59 Mn | 元268,74 Mn | 元180,79 Mn | 元239,87 Mn | 元361,14 Mn | 元358,62 Mn | 元225,94 Mn | 元207,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,63 | 1,49 | 0,85 | 1,06 | 0,89 | 0,65 | 0,43 | 0,57 | 0,86 | 0,85 | 0,54 | 0,49 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元402,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元391,97 Mn | 元130,12 Mn | -元117,46 Mn | 元42,58 Mn | 元228,44 Mn | 元166,42 Mn | -元227,52 Mn | 元85,94 Mn | 元448,24 Mn | 元137,21 Mn | 元79,88 Mn | 元40,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元348,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,3% | 11,8% | 8,9% | 11,2% | 17,0% | 9,5% | 4,4% | 1,0% | 0,0% | 3,6% | 4,2% | 6,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,63 | 0,49 | 0,51 | 0,54 | 0,53 | 0,51 | 0,35 | 0,41 | 1,06 | 0,94 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,04 | 0,90 | 0,60 | 0,57 | 0,63 | 0,50 | 0,42 | 0,26 | 0,27 | 0,27 | 0,17 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,3% | 32,1% | 30,6% | 29,9% | 30,5% | 28,9% | 25,4% | 35,8% | 45,1% | 46,9% | 44,7% | 50,5% |
| FAVÖK Marjı | 15,1% | 18,4% | 16,8% | 16,2% | 17,3% | 13,4% | 9,9% | 15,9% | 30,8% | 31,4% | 30,6% | 37,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 13,4% | 11,4% | 15,0% | 11,5% | 10,4% | 8,4% | 18,0% | 25,7% | 25,8% | 25,2% | 30,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,3% | 2,8% | -3,8% | 1,4% | 7,1% | 6,5% | -10,6% | 6,5% | 31,8% | 9,9% | 8,9% | 5,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |