300682Longshine Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,39 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,01 Mr | 元9,79 Mr | 元9,98 Mr | 元9,78 Mr | 元8,85 Mr | 元7,78 Mr | 元5,94 Mr | 元4,15 Mr | 元1,65 Mr | 元1,11 Mr | 元966,43 Mn | 元969,67 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元857,73 Mn | 元1,16 Mr | 元484,67 Mn | 元1,14 Mr | 元726,16 Mn | 元799,64 Mn | 元179,34 Mn | 元666,76 Mn | 元153,24 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元4,50 Mr | 元4,46 Mr | 元4,71 Mr | 元4,54 Mr | 元4,62 Mr | 元3,37 Mr | 元2,95 Mr | 元2,66 Mr | 元778,42 Mn | 元747,69 Mn | 元614,33 Mn | 元560,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,75 Mr | 元1,72 Mr | 元1,81 Mr | 元1,68 Mr | 元1,92 Mr | 元1,51 Mr | 元1,29 Mr | 元828,41 Mn | 元376,94 Mn | 元345,82 Mn | 元286,15 Mn | 元334,01 Mn |
| FAVÖK | 元165,56 Mn | -元61,70 Mn | 元512,51 Mn | 元419,90 Mn | 元841,92 Mn | 元664,89 Mn | 元484,02 Mn | 元279,36 Mn | 元88,76 Mn | 元114,42 Mn | 元64,20 Mn | 元136,57 Mn |
| Net Kâr | 元104,96 Mn | -元250,28 Mn | 元603,95 Mn | 元514,25 Mn | 元846,88 Mn | 元707,10 Mn | 元1,02 Mr | 元187,39 Mn | 元139,14 Mn | 元122,09 Mn | 元71,71 Mn | 元126,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | -0,23 | 0,56 | 0,49 | 0,81 | 0,70 | 1,00 | 0,27 | 0,23 | 0,20 | 0,12 | 0,21 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元503,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元272,38 Mn | 元240,88 Mn | 元461,82 Mn | 元38,40 Mn | 元2,22 Mn | 元321,00 Mn | 元465,83 Mn | 元3,06 Mn | 元40,86 Mn | 元41,87 Mn | 元13,84 Mn | 元40,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元228,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,5% | 11,8% | 4,9% | 11,6% | 8,2% | 10,3% | 3,0% | 16,1% | 9,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,45 | 0,47 | 0,46 | 0,52 | 0,43 | 0,50 | 0,64 | 0,47 | 0,67 | 0,64 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,71 | 0,70 | 0,74 | 0,71 | 0,73 | 0,53 | 0,46 | 0,42 | 0,12 | 0,12 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,8% | 38,6% | 38,4% | 37,0% | 41,6% | 44,8% | 43,7% | 31,2% | 48,4% | 46,3% | 46,6% | 59,6% |
| FAVÖK Marjı | 3,7% | -1,4% | 10,9% | 9,3% | 18,2% | 19,7% | 16,4% | 10,5% | 11,4% | 15,3% | 10,4% | 24,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | -5,6% | 12,8% | 11,3% | 18,3% | 21,0% | 34,6% | 7,1% | 17,9% | 16,3% | 11,7% | 22,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,0% | 5,4% | 9,8% | 0,8% | 0,0% | 9,5% | 15,8% | 0,1% | 5,2% | 5,6% | 2,3% | 7,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |