300684Jones Tech PLC Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,74 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,70 Mr | 元2,52 Mr | 元2,26 Mr | 元2,29 Mr | 元1,96 Mr | 元1,99 Mr | 元1,04 Mr | 元903,88 Mn | 元834,37 Mn | 元489,56 Mn | 元384,72 Mn | 元371,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元372,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元487,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元87,18 Mn | 元108,00 Mn | 元79,48 Mn | 元163,91 Mn | 元34,19 Mn | 元24,59 Mn | 元78,74 Mn | 元90,63 Mn | 元84,65 Mn | 元59,93 Mn | 元25,26 Mn | 元26,00 Mn |
| Net Borç† | -元995,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元1,83 Mr | 元1,55 Mr | 元1,25 Mr | 元1,59 Mr | 元1,24 Mr | 元1,14 Mr | 元771,13 Mn | 元760,06 Mn | 元570,43 Mn | 元198,42 Mn | 元178,15 Mn | 元225,53 Mn |
| Brüt Kâr | 元628,64 Mn | 元435,68 Mn | 元275,80 Mn | 元415,87 Mn | 元300,97 Mn | 元366,58 Mn | 元259,41 Mn | 元270,85 Mn | 元203,46 Mn | 元87,30 Mn | 元93,59 Mn | 元125,37 Mn |
| FAVÖK | 元461,75 Mn | 元287,71 Mn | 元155,05 Mn | 元271,52 Mn | 元176,40 Mn | 元249,29 Mn | 元168,20 Mn | 元191,74 Mn | 元123,78 Mn | 元38,36 Mn | 元35,43 Mn | 元70,10 Mn |
| Net Kâr | 元338,57 Mn | 元201,39 Mn | 元73,76 Mn | 元193,43 Mn | 元131,68 Mn | 元188,09 Mn | 元122,86 Mn | 元140,71 Mn | 元82,24 Mn | 元36,87 Mn | 元33,69 Mn | 元55,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,13 | 0,68 | 0,26 | 0,69 | 0,47 | 0,71 | 0,49 | 0,56 | 0,33 | 0,15 | 0,13 | 0,22 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元95,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元131,41 Mn | 元182,14 Mn | 元118,71 Mn | 元233,38 Mn | -元48,22 Mn | 元49,36 Mn | 元115,32 Mn | 元127,24 Mn | -元131,93 Mn | -元8,92 Mn | -元40,73 Mn | 元70,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元172,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,2% | 4,3% | 3,5% | 7,2% | 1,7% | 1,2% | 7,6% | 10,0% | 10,1% | 12,2% | 6,6% | 7,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,61 | 0,55 | 0,69 | 0,63 | 0,57 | 0,74 | 0,84 | 0,68 | 0,41 | 0,46 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,83 | 0,70 | 0,57 | 0,72 | 0,56 | 0,52 | 0,35 | 0,34 | 0,26 | 0,09 | 0,08 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,4% | 28,2% | 22,1% | 26,2% | 24,2% | 32,1% | 33,6% | 35,6% | 35,7% | 44,0% | 52,5% | 55,6% |
| FAVÖK Marjı | 25,3% | 18,6% | 12,4% | 17,1% | 14,2% | 21,8% | 21,8% | 25,2% | 21,7% | 19,3% | 19,9% | 31,1% |
| Net Kâr Marjı | 18,5% | 13,0% | 5,9% | 12,2% | 10,6% | 16,5% | 15,9% | 18,5% | 14,4% | 18,6% | 18,9% | 24,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,2% | 11,8% | 9,5% | 14,7% | -3,9% | 4,3% | 15,0% | 16,7% | -23,1% | -4,5% | -22,9% | 31,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |