300693Shenzhen Sinexcel Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,81 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,17 Mr | 元3,67 Mr | 元3,35 Mr | 元2,26 Mr | 元1,51 Mr | 元1,29 Mr | 元1,08 Mr | 元914,73 Mn | 元801,77 Mn | 元461,33 Mn | 元376,56 Mn | 元166,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元691,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元458,68 Mn | 元460,34 Mn | 元427,12 Mn | 元336,40 Mn | 元148,46 Mn | 元144,26 Mn | 元99,28 Mn | 元57,30 Mn | 元30,95 Mn | 元34,00 Mn | 元18,95 Mn | 元10,00 Mn |
| Net Borç† | -元232,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元3,44 Mr | 元3,02 Mr | 元2,63 Mr | 元1,50 Mr | 元1,02 Mr | 元766,79 Mn | 元630,82 Mn | 元526,38 Mn | 元447,71 Mn | 元442,37 Mn | 元302,78 Mn | 元154,53 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,29 Mr | 元1,15 Mr | 元1,06 Mr | 元642,47 Mn | 元430,77 Mn | 元360,79 Mn | 元291,65 Mn | 元235,16 Mn | 元220,97 Mn | 元224,02 Mn | 元154,11 Mn | 元103,10 Mn |
| FAVÖK | 元577,28 Mn | 元518,56 Mn | 元423,85 Mn | 元265,20 Mn | 元144,45 Mn | 元110,73 Mn | 元67,97 Mn | 元49,23 Mn | 元45,06 Mn | 元75,21 Mn | 元50,90 Mn | 元37,93 Mn |
| Net Kâr | 元476,11 Mn | 元428,98 Mn | 元402,83 Mn | 元223,55 Mn | 元113,45 Mn | 元106,10 Mn | 元62,05 Mn | 元48,48 Mn | 元46,01 Mn | 元63,86 Mn | 元43,01 Mn | 元31,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,53 | 1,38 | 1,30 | 0,73 | 0,37 | 0,35 | 0,20 | 0,16 | 0,15 | 0,21 | 0,14 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元277,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元580,92 Mn | 元220,90 Mn | 元298,68 Mn | 元61,50 Mn | -元27,22 Mn | -元40,90 Mn | 元71,48 Mn | 元8,56 Mn | 元23,93 Mn | 元10,02 Mn | -元27,18 Mn | 元34,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元123,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,0% | 12,5% | 12,8% | 14,9% | 9,8% | 11,2% | 9,2% | 6,3% | 3,9% | 7,4% | 5,0% | 6,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,82 | 0,79 | 0,66 | 0,67 | 0,60 | 0,59 | 0,58 | 0,56 | 0,96 | 0,80 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,58 | 1,39 | 1,21 | 0,69 | 0,47 | 0,35 | 0,29 | 0,24 | 0,21 | 0,20 | 0,14 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,4% | 38,1% | 40,1% | 42,9% | 42,4% | 47,1% | 46,2% | 44,7% | 49,4% | 50,6% | 50,9% | 66,7% |
| FAVÖK Marjı | 16,8% | 17,2% | 16,1% | 17,7% | 14,2% | 14,4% | 10,8% | 9,4% | 10,1% | 17,0% | 16,8% | 24,5% |
| Net Kâr Marjı | 13,8% | 14,2% | 15,3% | 14,9% | 11,2% | 13,8% | 9,8% | 9,2% | 10,3% | 14,4% | 14,2% | 20,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,9% | 7,3% | 11,3% | 4,1% | -2,7% | -5,3% | 11,3% | 1,6% | 5,3% | 2,3% | -9,0% | 22,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |