300697Jiangyin Electrical Alloy Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $968,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,36 Mr | 元1,84 Mr | 元1,56 Mr | 元1,51 Mr | 元1,44 Mr | 元1,28 Mr | 元1,23 Mr | 元1,16 Mr | 元1,10 Mr | 元1,01 Mr | 元1,04 Mr | 元1,11 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元221,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元808,15 Mn | 元595,02 Mn | 元406,43 Mn | 元452,05 Mn | 元459,73 Mn | 元321,38 Mn | 元333,63 Mn | 元328,94 Mn | 元328,83 Mn | 元540,50 Mn | 元650,50 Mn | 元624,51 Mn |
| Net Borç† | 元516,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元3,20 Mr | 元2,59 Mr | 元2,39 Mr | 元2,12 Mr | 元2,17 Mr | 元1,60 Mr | 元1,87 Mr | 元1,41 Mr | 元1,31 Mr | 元1,06 Mr | 元1,18 Mr | 元1,52 Mr |
| Brüt Kâr | 元329,06 Mn | 元256,57 Mn | 元258,22 Mn | 元232,94 Mn | 元241,69 Mn | 元213,22 Mn | 元260,79 Mn | 元145,22 Mn | 元149,15 Mn | 元154,24 Mn | 元184,84 Mn | 元169,92 Mn |
| FAVÖK | 元236,63 Mn | 元188,94 Mn | 元202,80 Mn | 元178,95 Mn | 元171,00 Mn | 元166,31 Mn | 元186,32 Mn | 元106,65 Mn | 元105,37 Mn | 元93,56 Mn | 元135,13 Mn | 元118,57 Mn |
| Net Kâr | 元165,92 Mn | 元130,68 Mn | 元135,60 Mn | 元113,04 Mn | 元106,34 Mn | 元115,54 Mn | 元128,99 Mn | 元66,34 Mn | 元61,23 Mn | 元54,85 Mn | 元53,35 Mn | 元55,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,38 | 0,30 | 0,31 | 0,26 | 0,25 | 0,27 | 0,30 | 0,15 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元55,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元105,04 Mn | -元61,22 Mn | 元145,87 Mn | 元96,39 Mn | -元124,54 Mn | -元38,51 Mn | 元149,41 Mn | 元10,76 Mn | -元54,59 Mn | -元83,57 Mn | 元140,03 Mn | 元313,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元52,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,3% | 32,4% | 26,0% | 30,0% | 31,9% | 25,1% | 27,0% | 28,3% | 29,8% | 53,7% | 62,8% | 56,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,35 | 1,41 | 1,53 | 1,41 | 1,50 | 1,25 | 1,52 | 1,21 | 1,19 | 1,05 | 1,14 | 1,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,38 | 1,92 | 1,78 | 1,58 | 1,61 | 1,19 | 1,39 | 1,05 | 0,98 | 0,79 | 0,88 | 1,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,3% | 9,9% | 10,8% | 11,0% | 11,1% | 13,3% | 13,9% | 10,3% | 11,4% | 14,6% | 15,7% | 11,2% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | 7,3% | 8,5% | 8,4% | 7,9% | 10,4% | 9,9% | 7,6% | 8,0% | 8,8% | 11,5% | 7,8% |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 5,0% | 5,7% | 5,3% | 4,9% | 7,2% | 6,9% | 4,7% | 4,7% | 5,2% | 4,5% | 3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,3% | -2,4% | 6,1% | 4,5% | -5,7% | -2,4% | 8,0% | 0,8% | -4,2% | -7,9% | 11,9% | 20,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,58 | -%0,91 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,08 | -%2,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,58 | +%0,17 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,36 | +%0,79 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 318,53 | -%3,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 583,00 | -%0,65 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,38 | -%1,25 |