300699Weihai Guangwei Composites Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,92 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,02 Mr | 元8,07 Mr | 元7,06 Mr | 元6,33 Mr | 元5,56 Mr | 元4,65 Mr | 元4,06 Mr | 元3,59 Mr | 元3,18 Mr | 元2,17 Mr | 元1,83 Mr | 元1,65 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,12 Mr | 元1,52 Mr | 元561,79 Mn | 元385,13 Mn | 元284,47 Mn | 元187,10 Mn | 元177,42 Mn | 元160,50 Mn | 元150,05 Mn | 元389,74 Mn | 元324,49 Mn | 元365,69 Mn |
| Net Borç† | 元351,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元2,84 Mr | 元2,43 Mr | 元2,50 Mr | 元2,49 Mr | 元2,59 Mr | 元2,11 Mr | 元1,70 Mr | 元1,35 Mr | 元941,66 Mn | 元618,77 Mn | 元535,79 Mn | 元462,28 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,07 Mr | 元1,05 Mr | 元1,17 Mr | 元1,19 Mr | 元1,11 Mr | 元1,00 Mr | 元790,27 Mn | 元603,76 Mn | 元453,77 Mn | 元343,19 Mn | 元249,08 Mn | 元174,83 Mn |
| FAVÖK | 元1,07 Mr | 元992,05 Mn | 元946,24 Mn | 元981,37 Mn | 元961,30 Mn | 元774,49 Mn | 元631,42 Mn | 元440,68 Mn | 元349,75 Mn | 元324,03 Mn | 元290,60 Mn | 元174,05 Mn |
| Net Kâr | 元603,40 Mn | 元741,18 Mn | 元873,17 Mn | 元934,25 Mn | 元758,38 Mn | 元641,71 Mn | 元521,79 Mn | 元376,58 Mn | 元237,20 Mn | 元199,34 Mn | 元176,39 Mn | 元51,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,73 | 0,90 | 1,05 | 1,13 | 0,91 | 0,78 | 0,63 | 0,46 | 0,29 | 0,24 | 0,21 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元194,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元548,16 Mn | 元25,73 Mn | -元200,27 Mn | -元542,42 Mn | 元604,58 Mn | 元395,15 Mn | 元409,56 Mn | 元84,14 Mn | 元290,68 Mn | -元66,46 Mn | 元150,01 Mn | 元369,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元747,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,5% | 18,8% | 8,0% | 6,1% | 5,1% | 4,0% | 4,4% | 4,5% | 4,7% | 18,0% | 17,7% | 22,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,30 | 0,35 | 0,39 | 0,47 | 0,45 | 0,42 | 0,38 | 0,30 | 0,29 | 0,29 | 0,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,43 | 0,44 | 0,44 | 0,46 | 0,37 | 0,30 | 0,24 | 0,17 | 0,11 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,6% | 43,3% | 47,0% | 47,6% | 42,8% | 47,6% | 46,4% | 44,6% | 48,2% | 55,5% | 46,5% | 37,8% |
| FAVÖK Marjı | 37,5% | 40,8% | 37,9% | 39,4% | 37,1% | 36,8% | 37,1% | 32,6% | 37,1% | 52,4% | 54,2% | 37,7% |
| Net Kâr Marjı | 21,2% | 30,5% | 35,0% | 37,5% | 29,2% | 30,5% | 30,6% | 27,8% | 25,2% | 32,2% | 32,9% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,3% | 1,1% | -8,0% | -21,8% | 23,3% | 18,8% | 24,0% | 6,2% | 30,9% | -10,7% | 28,0% | 80,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |