300720Guangdong High Dream Intellectualized Machinery Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,79 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元637,98 Mn | 元647,26 Mn | 元653,91 Mn | 元635,61 Mn | 元630,17 Mn | 元586,23 Mn | 元517,53 Mn | 元495,10 Mn | 元457,06 Mn | 元280,28 Mn | 元275,99 Mn | 元211,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元265,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元55,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元582,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,85 Mn | 元4,14 Mn | 元8,11 Mn | 元1,27 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元22,23 Mn | 元27,38 Mn | 元9,00 Mn |
| Net Borç† | -元262,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元226,36 Mn | 元234,42 Mn | 元223,42 Mn | 元198,27 Mn | 元250,98 Mn | 元216,40 Mn | 元174,74 Mn | 元159,03 Mn | 元148,79 Mn | 元136,35 Mn | 元111,13 Mn | 元115,25 Mn |
| Brüt Kâr | 元106,36 Mn | 元117,01 Mn | 元108,41 Mn | 元99,13 Mn | 元138,82 Mn | 元126,35 Mn | 元100,80 Mn | 元91,04 Mn | 元83,08 Mn | 元78,84 Mn | 元63,58 Mn | 元65,15 Mn |
| FAVÖK | 元32,11 Mn | 元53,03 Mn | 元38,76 Mn | 元41,65 Mn | 元83,70 Mn | 元78,99 Mn | 元50,39 Mn | 元53,25 Mn | 元49,27 Mn | 元45,94 Mn | 元36,49 Mn | 元37,01 Mn |
| Net Kâr | 元23,11 Mn | 元47,83 Mn | 元36,19 Mn | 元40,93 Mn | 元76,89 Mn | 元73,10 Mn | 元44,35 Mn | 元46,64 Mn | 元38,15 Mn | 元37,88 Mn | 元31,83 Mn | 元31,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,25 | 0,19 | 0,21 | 0,40 | 0,38 | 0,23 | 0,24 | 0,20 | 0,19 | 0,16 | 0,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元16,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元29,69 Mn | 元43,20 Mn | 元21,42 Mn | 元37,76 Mn | 元68,57 Mn | 元76,31 Mn | 元50,24 Mn | 元22,84 Mn | 元29,96 Mn | 元19,12 Mn | 元1,71 Mn | 元15,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元6,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,6% | 0,6% | 1,2% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,9% | 9,9% | 4,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,36 | 0,34 | 0,31 | 0,40 | 0,37 | 0,34 | 0,32 | 0,33 | 0,49 | 0,40 | 0,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,40 | 0,38 | 0,34 | 0,43 | 0,37 | 0,30 | 0,27 | 0,26 | 0,23 | 0,19 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,0% | 49,9% | 48,5% | 50,0% | 55,3% | 58,4% | 57,7% | 57,2% | 55,8% | 57,8% | 57,2% | 56,5% |
| FAVÖK Marjı | 14,2% | 22,6% | 17,4% | 21,0% | 33,3% | 36,5% | 28,8% | 33,5% | 33,1% | 33,7% | 32,8% | 32,1% |
| Net Kâr Marjı | 10,2% | 20,4% | 16,2% | 20,6% | 30,6% | 33,8% | 25,4% | 29,3% | 25,6% | 27,8% | 28,6% | 27,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,1% | 18,4% | 9,6% | 19,0% | 27,3% | 35,3% | 28,8% | 14,4% | 20,1% | 14,0% | 1,5% | 13,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |