300723ApicHope Pharmaceutical Group Co., Ltd. CLass A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,24 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,04 Mr | 元4,40 Mr | 元4,41 Mr | 元4,10 Mr | 元3,70 Mr | 元2,26 Mr | 元1,79 Mr | 元1,78 Mr | 元1,48 Mr | 元752,32 Mn | 元630,56 Mn | 元733,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元515,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,12 Mr | 元1,75 Mr | 元825,10 Mn | 元1,22 Mr | 元1,38 Mr | 元418,61 Mn | 元197,60 Mn | 元312,53 Mn | 元252,69 Mn | 元322,98 Mn | 元356,67 Mn | 元407,67 Mn |
| Net Borç† | 元1,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元925,91 Mn | 元1,44 Mr | 元2,47 Mr | 元2,25 Mr | 元2,17 Mr | 元1,65 Mr | 元1,62 Mr | 元1,41 Mr | 元1,37 Mr | 元1,25 Mr | 元1,02 Mr | 元786,39 Mn |
| Brüt Kâr | 元404,36 Mn | 元734,57 Mn | 元1,88 Mr | 元1,86 Mr | 元1,79 Mr | 元1,34 Mr | 元1,24 Mr | 元1,01 Mr | 元776,22 Mn | 元639,13 Mn | 元531,02 Mn | 元388,76 Mn |
| FAVÖK | -元94,71 Mn | -元63,42 Mn | 元436,76 Mn | 元408,08 Mn | 元340,88 Mn | 元225,94 Mn | 元201,53 Mn | 元252,91 Mn | 元221,58 Mn | 元191,50 Mn | 元131,05 Mn | 元90,92 Mn |
| Net Kâr | -元337,79 Mn | -元540,04 Mn | 元184,61 Mn | 元290,68 Mn | 元306,92 Mn | 元225,61 Mn | 元143,69 Mn | 元208,22 Mn | 元156,70 Mn | 元137,35 Mn | 元60,42 Mn | 元40,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,76 | -1,20 | 0,42 | 0,69 | 0,71 | 0,52 | 0,33 | 0,48 | 0,36 | 0,32 | 0,14 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元149,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元70,62 Mn | -元862,24 Mn | 元133,29 Mn | -元114,48 Mn | -元95,01 Mn | -元25,25 Mn | 元187,34 Mn | -元11,75 Mn | 元97,28 Mn | 元117,63 Mn | 元2,98 Mn | -元103,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元127,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 52,5% | 39,7% | 18,7% | 29,7% | 37,3% | 18,5% | 11,0% | 17,5% | 17,1% | 42,9% | 56,6% | 55,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,33 | 0,56 | 0,55 | 0,59 | 0,73 | 0,90 | 0,79 | 0,92 | 1,66 | 1,62 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,66 | 1,02 | 1,76 | 1,60 | 1,54 | 1,18 | 1,15 | 1,00 | 0,97 | 0,89 | 0,72 | 0,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 43,7% | 51,1% | 75,8% | 82,7% | 82,5% | 81,1% | 76,3% | 71,2% | 56,7% | 51,1% | 52,1% | 49,4% |
| FAVÖK Marjı | -10,2% | -4,4% | 17,7% | 18,1% | 15,7% | 13,7% | 12,5% | 17,9% | 16,2% | 15,3% | 12,9% | 11,6% |
| Net Kâr Marjı | -36,5% | -37,6% | 7,5% | 12,9% | 14,2% | 13,6% | 8,9% | 14,7% | 11,5% | 11,0% | 5,9% | 5,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,6% | -60,0% | 5,4% | -5,1% | -4,4% | -1,5% | 11,6% | -0,8% | 7,1% | 9,4% | 0,3% | -13,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |