300761Jiangsu Lihua Animal Husbandry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,59 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,08 Mr | 元14,72 Mr | 元13,66 Mr | 元13,66 Mr | 元10,96 Mr | 元9,67 Mr | 元8,57 Mr | 元5,74 Mr | 元4,13 Mr | 元3,43 Mr | 元2,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元264,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,20 Mr | 元2,23 Mr | 元2,85 Mr | 元2,32 Mr | 元2,42 Mr | 元1,03 Mr | 元65,14 Mn | 元59,00 Mn | 元125,45 Mn | 元177,51 Mn | 元228,11 Mn |
| Net Borç† | 元1,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | 元18,73 Mr | 元17,72 Mr | 元15,35 Mr | 元14,45 Mr | 元11,13 Mr | 元8,62 Mr | 元8,87 Mr | 元7,21 Mr | 元5,93 Mr | 元5,20 Mr | 元4,41 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,87 Mr | 元2,65 Mr | 元597,76 Mn | 元1,74 Mr | 元786,35 Mn | 元658,41 Mn | 元2,42 Mr | 元1,65 Mr | 元1,08 Mr | 元920,20 Mn | 元696,80 Mn |
| FAVÖK | 元1,71 Mr | 元2,54 Mr | 元429,90 Mn | 元1,69 Mr | 元107,22 Mn | 元613,69 Mn | 元2,16 Mr | 元1,43 Mr | 元939,41 Mn | 元666,73 Mn | 元592,39 Mn |
| Net Kâr | 元577,79 Mn | 元1,52 Mr | -元437,41 Mn | 元890,77 Mn | -元395,59 Mn | 元254,08 Mn | 元1,96 Mr | 元1,30 Mr | 元790,54 Mn | 元522,21 Mn | 元437,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,68 | 1,84 | -0,53 | 1,17 | -0,54 | 0,35 | 2,70 | 1,79 | 1,09 | 0,72 | 0,60 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元138,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元234,78 Mn | 元743,28 Mn | -元851,98 Mn | -元564,80 Mn | -元2,00 Mr | -元1,91 Mr | 元977,50 Mn | 元933,24 Mn | 元434,56 Mn | 元387,62 Mn | 元424,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 19,9% | 15,1% | 20,9% | 17,0% | 22,1% | 10,7% | 0,8% | 1,0% | 3,0% | 5,2% | 8,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,16 | 1,20 | 1,12 | 1,06 | 1,02 | 0,89 | 1,04 | 1,26 | 1,44 | 1,52 | 1,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,01 | 1,90 | 1,65 | 1,55 | 1,19 | 0,92 | 0,95 | 0,77 | 0,64 | 0,56 | 0,47 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,0% | 15,0% | 3,9% | 12,0% | 7,1% | 7,6% | 27,3% | 22,9% | 18,1% | 17,7% | 15,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,1% | 14,3% | 2,8% | 11,7% | 1,0% | 7,1% | 24,4% | 19,9% | 15,8% | 12,8% | 13,4% |
| Net Kâr Marjı | 3,1% | 8,6% | -2,8% | 6,2% | -3,6% | 2,9% | 22,1% | 18,0% | 13,3% | 10,1% | 9,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | 4,2% | -5,5% | -3,9% | -18,0% | -22,1% | 11,0% | 12,9% | 7,3% | 7,5% | 9,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 285,52 | -%1,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 715,58 | -%2,64 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,71 | -%0,57 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,40 | +%0,74 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,14 | -%3,46 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,20 | -%0,47 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,85 | -%0,65 |