300798Jiangsu Jinji Industrial Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $609,51 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,61 Mr | 元2,60 Mr | 元2,43 Mr | 元2,21 Mr | 元2,14 Mr | 元1,53 Mr | 元1,51 Mr | 元1,26 Mr | 元1,15 Mr | 元1,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元169,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元899,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元680,44 Mn | 元586,57 Mn | 元428,94 Mn | 元682,95 Mn | 元624,92 Mn | 元156,50 Mn | 元130,00 Mn | 元134,64 Mn | 元114,19 Mn | 元107,77 Mn |
| Net Borç† | 元481,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||
| Ciro | 元1,18 Mr | 元1,01 Mr | 元944,25 Mn | 元897,91 Mn | 元989,21 Mn | 元751,97 Mn | 元1,12 Mr | 元1,20 Mr | 元1,07 Mr | 元1,00 Mr |
| Brüt Kâr | 元105,31 Mn | 元123,26 Mn | 元115,91 Mn | 元82,45 Mn | 元146,04 Mn | 元99,53 Mn | 元227,71 Mn | 元245,06 Mn | 元241,84 Mn | 元256,72 Mn |
| FAVÖK | 元141,93 Mn | 元104,54 Mn | 元50,35 Mn | 元26,77 Mn | 元87,84 Mn | 元40,58 Mn | 元134,22 Mn | 元144,29 Mn | 元152,35 Mn | 元153,92 Mn |
| Net Kâr | -元35,18 Mn | 元5,65 Mn | 元15,85 Mn | 元7,58 Mn | 元52,44 Mn | 元22,89 Mn | 元96,34 Mn | 元104,32 Mn | 元109,48 Mn | 元116,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,13 | 0,05 | 0,23 | 0,25 | 0,26 | 0,28 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元48,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元101,22 Mn | -元225,41 Mn | -元388,46 Mn | -元98,68 Mn | 元79,26 Mn | 元13,17 Mn | 元29,44 Mn | 元9,06 Mn | -元9,91 Mn | -元3,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元159,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Borç / Aktif | 26,1% | 22,6% | 17,7% | 30,8% | 29,2% | 10,2% | 8,6% | 10,7% | 9,9% | 10,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,39 | 0,39 | 0,41 | 0,46 | 0,49 | 0,74 | 0,96 | 0,93 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,59 | 0,56 | 0,53 | 0,58 | 0,44 | 0,66 | 0,71 | 0,63 | 0,59 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,9% | 12,3% | 12,3% | 9,2% | 14,8% | 13,2% | 20,3% | 20,4% | 22,6% | 25,6% |
| FAVÖK Marjı | 12,0% | 10,4% | 5,3% | 3,0% | 8,9% | 5,4% | 12,0% | 12,0% | 14,3% | 15,4% |
| Net Kâr Marjı | -3,0% | 0,6% | 1,7% | 0,8% | 5,3% | 3,0% | 8,6% | 8,7% | 10,2% | 11,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,6% | -22,4% | -41,1% | -11,0% | 8,0% | 1,8% | 2,6% | 0,8% | -0,9% | -0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |