300800Lihe Technology (Hunan) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $349,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,59 Mr | 元2,45 Mr | 元2,45 Mr | 元2,37 Mr | 元2,33 Mr | 元2,33 Mr | 元2,07 Mr | 元924,33 Mn | 元646,31 Mn | 元482,43 Mn | 元421,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元735,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元499,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元69,48 Mn | 元33,69 Mn | 元31,08 Mn | 元30,48 Mn | 元19,25 Mn | 元17,19 Mn | 元2,80 Mn | 元6,19 Mn | 元818.184 | 元981.820 | 元30,48 Mn |
| Net Borç† | -元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | 元835,82 Mn | 元768,78 Mn | 元668,35 Mn | 元514,75 Mn | 元902,63 Mn | 元768,81 Mn | 元726,87 Mn | 元606,05 Mn | 元369,37 Mn | 元268,06 Mn | 元214,38 Mn |
| Brüt Kâr | 元282,13 Mn | 元242,74 Mn | 元200,14 Mn | 元166,89 Mn | 元379,53 Mn | 元363,99 Mn | 元366,05 Mn | 元320,53 Mn | 元166,78 Mn | 元123,23 Mn | 元95,10 Mn |
| FAVÖK | 元71,15 Mn | 元57,53 Mn | 元62,36 Mn | 元74,12 Mn | 元280,11 Mn | 元289,90 Mn | 元271,01 Mn | 元219,26 Mn | 元94,27 Mn | 元58,92 Mn | 元45,28 Mn |
| Net Kâr | 元42,58 Mn | 元39,81 Mn | 元47,15 Mn | 元58,30 Mn | 元254,62 Mn | 元261,27 Mn | 元230,00 Mn | 元180,70 Mn | 元77,61 Mn | 元53,24 Mn | 元39,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,17 | 0,20 | 0,25 | 1,09 | 1,09 | 0,96 | 0,75 | 0,32 | 0,22 | 0,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元97,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元18,09 Mn | -元11,49 Mn | 元41,65 Mn | 元50,35 Mn | 元63,83 Mn | 元216,58 Mn | 元195,12 Mn | 元83,34 Mn | 元102,77 Mn | 元59,19 Mn | 元23,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元85,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 2,7% | 1,4% | 1,3% | 1,3% | 0,8% | 0,7% | 0,1% | 0,7% | 0,1% | 0,2% | 7,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,31 | 0,27 | 0,22 | 0,39 | 0,33 | 0,35 | 0,66 | 0,57 | 0,56 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,41 | 0,38 | 0,33 | 0,25 | 0,44 | 0,38 | 0,36 | 0,30 | 0,18 | 0,13 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,8% | 31,6% | 29,9% | 32,4% | 42,0% | 47,3% | 50,4% | 52,9% | 45,2% | 46,0% | 44,4% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 7,5% | 9,3% | 14,4% | 31,0% | 37,7% | 37,3% | 36,2% | 25,5% | 22,0% | 21,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,1% | 5,2% | 7,1% | 11,3% | 28,2% | 34,0% | 31,6% | 29,8% | 21,0% | 19,9% | 18,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,2% | -1,5% | 6,2% | 9,8% | 7,1% | 28,2% | 26,8% | 13,8% | 27,8% | 22,1% | 11,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |