300828Tianjin Ruixin Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $420,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元867,60 Mn | 元853,98 Mn | 元862,12 Mn | 元979,57 Mn | 元825,60 Mn | 元782,87 Mn | 元569,37 Mn | 元423,71 Mn | 元345,97 Mn | 元293,74 Mn | 元254,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元115,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元74,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元783,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元42,91 Mn | 元5,33 Mn | 元35,37 Mn | 元97,43 Mn | 元3,49 Mn | 元199.400 | 元128,40 Mn | 元53,42 Mn | 元20,00 Mn | 元2,54 Mn | 元20,00 Mn |
| Net Borç† | -元82,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | 元591,78 Mn | 元619,66 Mn | 元662,14 Mn | 元763,82 Mn | 元572,86 Mn | 元366,68 Mn | 元331,72 Mn | 元361,20 Mn | 元297,49 Mn | 元258,14 Mn | 元239,49 Mn |
| Brüt Kâr | 元90,96 Mn | 元105,00 Mn | 元137,72 Mn | 元159,36 Mn | 元135,25 Mn | 元118,03 Mn | 元113,90 Mn | 元113,36 Mn | 元95,12 Mn | 元88,26 Mn | 元81,68 Mn |
| FAVÖK | 元65,39 Mn | 元87,45 Mn | 元110,16 Mn | 元133,18 Mn | 元111,78 Mn | 元97,65 Mn | 元87,10 Mn | 元82,69 Mn | 元60,82 Mn | 元56,42 Mn | 元55,91 Mn |
| Net Kâr | 元32,60 Mn | 元55,30 Mn | 元75,36 Mn | 元97,23 Mn | 元75,70 Mn | 元65,75 Mn | 元62,57 Mn | 元61,54 Mn | 元47,06 Mn | 元46,52 Mn | 元47,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,33 | 0,46 | 0,58 | 0,46 | 0,40 | 0,38 | 0,37 | 0,28 | 0,28 | 0,29 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元23,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元29,97 Mn | 元16,90 Mn | 元77,70 Mn | 元31,85 Mn | -元9,33 Mn | 元43,44 Mn | -元55,44 Mn | -元27,41 Mn | 元1,02 Mn | 元28,48 Mn | 元54,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元15,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 4,9% | 0,6% | 4,1% | 9,9% | 0,4% | 0,0% | 22,6% | 12,6% | 5,8% | 0,9% | 7,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,73 | 0,77 | 0,78 | 0,69 | 0,47 | 0,58 | 0,85 | 0,86 | 0,88 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 0,79 | 0,85 | 0,98 | 0,73 | 0,47 | 0,42 | 0,46 | 0,38 | 0,33 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,4% | 16,9% | 20,8% | 20,9% | 23,6% | 32,2% | 34,3% | 31,4% | 32,0% | 34,2% | 34,1% |
| FAVÖK Marjı | 11,0% | 14,1% | 16,6% | 17,4% | 19,5% | 26,6% | 26,3% | 22,9% | 20,4% | 21,9% | 23,3% |
| Net Kâr Marjı | 5,5% | 8,9% | 11,4% | 12,7% | 13,2% | 17,9% | 18,9% | 17,0% | 15,8% | 18,0% | 19,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,1% | 2,7% | 11,7% | 4,2% | -1,6% | 11,8% | -16,7% | -7,6% | 0,3% | 11,0% | 22,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |