300885Yangzhou Seashine New Materials Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $703,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,17 Mr | 元930,14 Mn | 元897,81 Mn | 元839,81 Mn | 元791,36 Mn | 元741,77 Mn | 元336,77 Mn | 元279,93 Mn | 元236,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元372,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元226,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元937,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元9,89 Mn | 元201.230 | 元787.351 | 元3,42 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元2,20 Mn |
| Net Borç† | -元524,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||
| Ciro | 元265,26 Mn | 元295,45 Mn | 元222,03 Mn | 元218,75 Mn | 元312,92 Mn | 元214,99 Mn | 元182,50 Mn | 元167,73 Mn | 元145,14 Mn |
| Brüt Kâr | 元83,13 Mn | 元97,87 Mn | 元58,55 Mn | 元67,76 Mn | 元116,98 Mn | 元89,85 Mn | 元76,55 Mn | 元68,29 Mn | 元65,35 Mn |
| FAVÖK | 元66,33 Mn | 元80,02 Mn | 元45,51 Mn | 元49,50 Mn | 元95,64 Mn | 元80,12 Mn | 元68,05 Mn | 元54,33 Mn | 元55,28 Mn |
| Net Kâr | 元55,22 Mn | 元71,23 Mn | 元46,18 Mn | 元57,20 Mn | 元84,38 Mn | 元62,63 Mn | 元59,56 Mn | 元46,05 Mn | 元37,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,29 | 0,18 | 0,23 | 0,34 | 0,25 | 0,24 | 0,18 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元13,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元51,49 Mn | 元78,03 Mn | 元25,87 Mn | 元32,18 Mn | 元42,29 Mn | 元25,63 Mn | 元58,46 Mn | -元1,17 Mn | 元19,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元6,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 0,0% | 0,1% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,32 | 0,25 | 0,26 | 0,40 | 0,29 | 0,54 | 0,60 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,32 | 0,24 | 0,23 | 0,33 | 0,23 | 0,19 | 0,18 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,3% | 33,1% | 26,4% | 31,0% | 37,4% | 41,8% | 41,9% | 40,7% | 45,0% |
| FAVÖK Marjı | 25,0% | 27,1% | 20,5% | 22,6% | 30,6% | 37,3% | 37,3% | 32,4% | 38,1% |
| Net Kâr Marjı | 20,8% | 24,1% | 20,8% | 26,1% | 27,0% | 29,1% | 32,6% | 27,5% | 26,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,4% | 26,4% | 11,6% | 14,7% | 13,5% | 11,9% | 32,0% | -0,7% | 13,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |