300897Hangzhou Seck Intelligent Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $462,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,30 Mr | 元1,29 Mr | 元1,29 Mr | 元1,23 Mr | 元1,14 Mr | 元1,03 Mr | 元421,89 Mn | 元299,57 Mn | 元241,73 Mn | 元207,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元170,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元333,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元971,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元82,91 Mn | 元73,98 Mn | 元66,28 Mn | 元48,17 Mn | 元20,06 Mn | 元10,77 Mn | 元21,87 Mn | 元100.000 | 元7,21 Mn | 元7,48 Mn |
| Net Borç† | -元117,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||
| Ciro | 元579,23 Mn | 元660,11 Mn | 元651,09 Mn | 元561,04 Mn | 元481,24 Mn | 元378,36 Mn | 元317,90 Mn | 元238,70 Mn | 元203,33 Mn | 元152,54 Mn |
| Brüt Kâr | 元190,66 Mn | 元262,22 Mn | 元271,56 Mn | 元223,04 Mn | 元211,55 Mn | 元173,25 Mn | 元148,92 Mn | 元120,38 Mn | 元105,00 Mn | 元82,78 Mn |
| FAVÖK | 元29,41 Mn | 元103,29 Mn | 元111,38 Mn | 元87,24 Mn | 元91,11 Mn | 元81,96 Mn | 元78,20 Mn | 元63,98 Mn | 元57,74 Mn | 元30,74 Mn |
| Net Kâr | 元17,72 Mn | 元81,45 Mn | 元92,85 Mn | 元80,97 Mn | 元89,78 Mn | 元69,83 Mn | 元65,05 Mn | 元52,71 Mn | 元48,81 Mn | 元33,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,42 | 0,47 | 0,41 | 0,46 | 0,35 | 0,33 | 0,27 | 0,25 | 0,17 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元49,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元56,87 Mn | 元6,35 Mn | -元3,49 Mn | -元54,39 Mn | -元82,91 Mn | -元41,53 Mn | 元7,46 Mn | 元29,16 Mn | 元28,45 Mn | 元3,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元12,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Borç / Aktif | 6,4% | 5,7% | 5,1% | 3,9% | 1,8% | 1,0% | 5,2% | 0,0% | 3,0% | 3,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,51 | 0,50 | 0,46 | 0,42 | 0,37 | 0,75 | 0,80 | 0,84 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,60 | 0,68 | 0,67 | 0,58 | 0,50 | 0,39 | 0,33 | 0,25 | 0,21 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,9% | 39,7% | 41,7% | 39,8% | 44,0% | 45,8% | 46,8% | 50,4% | 51,6% | 54,3% |
| FAVÖK Marjı | 5,1% | 15,6% | 17,1% | 15,5% | 18,9% | 21,7% | 24,6% | 26,8% | 28,4% | 20,2% |
| Net Kâr Marjı | 3,1% | 12,3% | 14,3% | 14,4% | 18,7% | 18,5% | 20,5% | 22,1% | 24,0% | 21,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,8% | 1,0% | -0,5% | -9,7% | -17,2% | -11,0% | 2,3% | 12,2% | 14,0% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |