300962Zhongjin Irradiation Incorporated Company Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $505,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,32 Mr | 元1,14 Mr | 元1,10 Mr | 元1,07 Mr | 元1,00 Mr | 元730,07 Mn | 元759,03 Mn | 元758,07 Mn | 元739,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元266,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元179,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元37,05 Mn | 元8,79 Mn | 元10,89 Mn | 元7,94 Mn | 元9,53 Mn | 元30,00 Mn | 元50,00 Mn | 元60,00 Mn | 元90,00 Mn |
| Net Borç† | -元229,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||
| Ciro | 元362,67 Mn | 元356,26 Mn | 元338,98 Mn | 元334,76 Mn | 元307,25 Mn | 元254,09 Mn | 元253,26 Mn | 元243,69 Mn | 元214,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元201,19 Mn | 元210,20 Mn | 元200,96 Mn | 元200,77 Mn | 元175,63 Mn | 元135,45 Mn | 元139,52 Mn | 元129,61 Mn | 元116,50 Mn |
| FAVÖK | 元192,03 Mn | 元192,69 Mn | 元187,28 Mn | 元185,75 Mn | 元167,68 Mn | 元141,26 Mn | 元75,02 Mn | 元69,56 Mn | 元60,29 Mn |
| Net Kâr | 元118,56 Mn | 元108,87 Mn | 元108,08 Mn | 元107,73 Mn | 元87,12 Mn | 元61,54 Mn | 元58,31 Mn | 元52,50 Mn | 元38,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,45 | 0,41 | 0,41 | 0,41 | 0,33 | 0,23 | 0,22 | 0,20 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元24,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元87,65 Mn | 元30,29 Mn | 元103,11 Mn | 元67,39 Mn | 元110,48 Mn | 元56,00 Mn | 元36,86 Mn | 元78,06 Mn | 元18,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元305,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||
| Borç / Aktif | 2,8% | 0,8% | 1,0% | 0,7% | 1,0% | 4,1% | 6,6% | 7,9% | 12,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,31 | 0,31 | 0,31 | 0,31 | 0,35 | 0,33 | 0,32 | 0,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,34 | 0,33 | 0,32 | 0,31 | 0,29 | 0,24 | 0,24 | 0,23 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 55,5% | 59,0% | 59,3% | 60,0% | 57,2% | 53,3% | 55,1% | 53,2% | 54,4% |
| FAVÖK Marjı | 53,0% | 54,1% | 55,2% | 55,5% | 54,6% | 55,6% | 29,6% | 28,5% | 28,1% |
| Net Kâr Marjı | 32,7% | 30,6% | 31,9% | 32,2% | 28,4% | 24,2% | 23,0% | 21,5% | 18,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -24,2% | 8,5% | 30,4% | 20,1% | 36,0% | 22,0% | 14,6% | 32,0% | 8,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |