301039CIMC Vehicles (Group) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,06 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元23,02 Mr | 元22,84 Mr | 元23,84 Mr | 元22,22 Mr | 元21,78 Mr | 元19,88 Mr | 元18,68 Mr | 元16,56 Mr | 元16,30 Mr | 元14,83 Mr | 元12,41 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元15,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,56 Mr | 元1,42 Mr | 元1,77 Mr | 元1,92 Mr | 元2,64 Mr | 元1,41 Mr | 元2,44 Mr | 元2,26 Mr | 元2,42 Mr | 元2,14 Mr | 元2,06 Mr |
| Net Borç† | -元5,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | 元20,14 Mr | 元20,97 Mr | 元25,06 Mr | 元23,59 Mr | 元27,61 Mr | 元26,25 Mr | 元23,27 Mr | 元24,19 Mr | 元19,37 Mr | 元14,56 Mr | 元13,15 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,99 Mr | 元3,22 Mr | 元4,53 Mr | 元2,94 Mr | 元2,85 Mr | 元2,95 Mr | 元3,02 Mr | 元3,22 Mr | 元2,77 Mr | 元2,11 Mr | 元1,83 Mr |
| FAVÖK | 元1,64 Mr | 元1,85 Mr | 元2,62 Mr | 元1,66 Mr | 元1,41 Mr | 元1,63 Mr | 元1,61 Mr | 元1,87 Mr | 元1,53 Mr | 元1,07 Mr | 元943,05 Mn |
| Net Kâr | 元903,52 Mn | 元1,09 Mr | 元2,46 Mr | 元1,12 Mr | 元900,75 Mn | 元1,13 Mr | 元1,21 Mr | 元1,20 Mr | 元964,38 Mn | 元730,08 Mn | 元650,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,48 | 0,56 | 1,22 | 0,55 | 0,48 | 0,56 | 0,60 | 0,59 | 0,48 | 0,36 | 0,32 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元430,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,11 Mr | 元1,77 Mr | 元1,29 Mr | 元617,21 Mn | -元924,84 Mn | 元1,58 Mr | 元948,72 Mn | 元217,43 Mn | 元1,28 Mr | 元533,46 Mn | 元553,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元459,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 6,8% | 6,2% | 7,4% | 8,7% | 12,1% | 7,1% | 13,1% | 13,6% | 14,9% | 14,4% | 16,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,92 | 1,05 | 1,06 | 1,27 | 1,32 | 1,25 | 1,46 | 1,19 | 0,98 | 1,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,32 | 1,38 | 1,64 | 1,55 | 1,81 | 1,72 | 1,53 | 1,59 | 1,27 | 0,96 | 0,86 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,8% | 15,3% | 18,1% | 12,5% | 10,3% | 11,2% | 13,0% | 13,3% | 14,3% | 14,5% | 13,9% |
| FAVÖK Marjı | 8,1% | 8,8% | 10,5% | 7,0% | 5,1% | 6,2% | 6,9% | 7,7% | 7,9% | 7,3% | 7,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,5% | 5,2% | 9,8% | 4,7% | 3,3% | 4,3% | 5,2% | 4,9% | 5,0% | 5,0% | 4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,5% | 8,5% | 5,2% | 2,6% | -3,3% | 6,0% | 4,1% | 0,9% | 6,6% | 3,7% | 4,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,72 | -%1,57 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,16 | -%4,44 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,73 | +%0,36 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,06 | +%0,43 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,87 | -%6,93 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 594,83 | +%1,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,95 | -%2,20 |