301280Zhejiang Zuch Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,29 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,04 Mr | 元2,65 Mr | 元2,27 Mr | 元2,08 Mr | 元954,51 Mn | 元727,70 Mn | 元618,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元499,38 Mn | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,05 Mr | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,97 Mr | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元466,00 Mn | 元297,48 Mn | 元201,45 Mn | 元166,65 Mn | 元109,48 Mn | 元85,02 Mn | 元126,73 Mn |
| Net Borç† | -元463,17 Mn | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||
| Ciro | 元1,75 Mr | 元1,60 Mr | 元1,21 Mr | 元1,04 Mr | 元1,05 Mr | 元706,18 Mn | 元624,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元388,92 Mn | 元383,67 Mn | 元296,61 Mn | 元234,80 Mn | 元273,55 Mn | 元204,77 Mn | 元177,11 Mn |
| FAVÖK | 元237,91 Mn | 元235,43 Mn | 元182,64 Mn | 元158,84 Mn | 元193,25 Mn | 元142,09 Mn | 元98,22 Mn |
| Net Kâr | 元208,98 Mn | 元185,70 Mn | 元146,94 Mn | 元110,09 Mn | 元137,19 Mn | 元103,69 Mn | 元62,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,10 | 0,98 | 0,77 | 0,57 | 0,72 | 0,54 | 0,32 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元66,87 Mn | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元136,33 Mn | -元123,98 Mn | 元139,31 Mn | -元35,54 Mn | -元100,70 Mn | -元68,24 Mn | -元176,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元263,49 Mn | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||
| Borç / Aktif | 15,3% | 11,2% | 8,9% | 8,0% | 11,5% | 11,7% | 20,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,58 | 0,60 | 0,53 | 0,50 | 1,10 | 0,97 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,89 | 0,81 | 0,61 | 0,53 | 0,53 | 0,36 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,2% | 24,0% | 24,5% | 22,6% | 26,1% | 29,0% | 28,4% |
| FAVÖK Marjı | 13,6% | 14,7% | 15,1% | 15,3% | 18,5% | 20,1% | 15,7% |
| Net Kâr Marjı | 11,9% | 11,6% | 12,1% | 10,6% | 13,1% | 14,7% | 9,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,8% | -7,8% | 11,5% | -3,4% | -9,6% | -9,7% | -28,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |